1/12
MrGarden GKM Grudziądz - Stal Gorzów 29:25. Mecz został...

Po meczu GKM Grudziądz - Stal Gorzów. "Przykro patrzeć na taką jazdę" [komentarze kibiców i klubów]

MrGarden GKM Grudziądz - Stal Gorzów 29:25. Mecz został przerwany po dziewięciu wyścigach ze względu na stan toru. Nad wydarzeniami nie panował sędzia Remigiusz Sybstyk który jeszcze w niedzielę został zawieszony do końca sezonu.

Najwięcej emocji i dyskusji w mediach społecznościowych dotyczy toru, co zrozumiałe w tych okolicznościach. Wielu kibiców zwraca uwagę, jak bardzo brakuje w klubie Jerzego Bałtrukowicza, który potrafił przygotować wspaniałe tory do ścigania.

Paweł jest przekonany: - Toromistrz do wymiany. Z tym torem też jest coś nie tak od początku. Sypie się ,ale tak to bywa z układaniem toru na wiosnę. Jaki jest kąt nachylenia łuku ? Nie idzie pod bandą nic.

Kolejny internauta przekonuje: - Mecz ewidentnie został przerwany z powodu tego, że tor był nieregulaminowy, stwarzał zagrożenie i nie został w czasie 30 minut doprowadzony przez gospodarzy do użyteczności. Powodem przerwania meczu nie były opady deszczu.

Na następnych zdjęciach kolejne komentarz kibiców oraz działaczy z Grudziądza i Gorzowa. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

2/12
Sebastian: - Jak można być tak głupim żeby zrobić tor na...

Sebastian: - Jak można być tak głupim żeby zrobić tor na którym nasi stracili największe atuty a teraz muszą się dwoić żeby od przyjezdnych batów nie dostać. Kto jest autorem tego pomysłu?

Bartosz: - Na kolejny mecz nikt nie powinien przyjść. Tor po przebudowie jest dla was jedna wielką zagadką. Zatrudnijcie kogoś, kto się zna na tym, jak przygotować tor.

3/12
Czy jednak grudziądzki klub jest winien przerwania meczu?...

Czy jednak grudziądzki klub jest winien przerwania meczu? Tutaj opinie są podzielone i wielu kibiców, także z Gorzowa, uważa, że winnych należy szukać gdzie indziej.

Damian pyta: - Komisarz toru był w Grudziądzu od rana i nie miał żadnych zastrzeżeń, więc nie wiem czemu obwiniać klub i resztę?

Jacek: - Wszyscy jadą po Grudziądzu, a kto odebrał tor komisarz, sędzia, drużyna gość po próbie toru nie miała żadnych zastrzeżeń.

Na fanpage'u Stali Gorzów znaleźliśmy taki komentarz: - Winy władz Grudziądza nie ma tu żadnej. Tor odbiera przed meczem komisarz. Jeżeli goście nie zgłaszają zastrzeżeń to jedziemy i tyle ... Zgodziliśmy się na te warunki, więc wynik meczu należy niestety przyjąć z pokorą.

4/12
Na zarzuty odpowiedział na klubowym portalu prezes Marcin...

Na zarzuty odpowiedział na klubowym portalu prezes Marcin Murawski. - Media i wielu kibiców przedstawia nasz klub w złym świetle. Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że jest nam przykro, że nie mogliśmy zakończyć tego spotkania i odjechać pełnych 15 wyścigów. Po kosmetyce toru nasza nawierzchnia z pewnością nadawała się na rozegranie pozostałych biegów, a drużyna była gotowa kontynuować spotkanie. Niestety, sędzia podjął taką, a nie inną decyzję, zaliczył wynik po 9 wyścigach chociaż robiliśmy wszystko aby te zawody dokończyć - przekonuje.