MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Policjanci z Krosna Odrzańskiego i Gubina walczą o tytuł SuperDzielnicowego 2024. Zwycięzca zagra w serialu!

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
Trwa plebiscyt #SuperDzielnicowy2024. Można zagłosować na dzielnicowych z Krosna Odrzańskiego i Gubina.
Trwa plebiscyt #SuperDzielnicowy2024. Można zagłosować na dzielnicowych z Krosna Odrzańskiego i Gubina. Lubuska Policja
Trwa plebiscyt #SuperDzielnicowy 2024. Głosowanie trwa do końca kwietnia 2024 roku. O tytuł walczą również policjanci z Krosna Odrzańskiego i Gubina.

Pod koniec lutego rozpoczął się plebiscyt #SuperDzielnicowy 2024. Jest to wydarzenie realizowane wspólnie przez Komendę Główną Policji oraz Telewizję Puls. Akcja nosi nazwę #DzielnicaBezStrachu i ma na celu zainteresowanie społeczeństwa problematyką bezpieczeństwa utrzymane w lekkiej konwencji, zaś samego plebiscytu zbliżenie dzielnicowych z mieszkańcami poprzez wyłonienie #SuperDzielnicowego 2024 oraz znalezienie najaktywniejszych polskich dzielnic w plebiscycie internetowym.

Tegoroczna edycja, ze względu na duże zainteresowanie ze strony uczestników poprzedniej edycji, została znacznie wydłużona, możliwość oddania głosu na „swojego dzielnicowego” trwać będzie aż do końca kwietnia br.

Oddaj głos na swojego dzielnicowego

Akcji #DzielnicaBEZstrachu dedykowana jest strona internetowa https://dzielnicabezstrachu.pl/, za pomocą której można oddać też głos na „swojego dzielnicowego”, a promują ją aktorzy serialu kryminalnego „Dzielnica strachu”, który można oglądać na Puls 2. Są to: Andrzej Młynarczyk, który wspierał akcję w ubiegłym roku, Jasper Sołtysiewicz i Aleksandra Listwan, a także ubiegłoroczny zdobywca tytułu #SuperDzielnicowego – młodszy aspirant Patryk Klekot.

Plebiscyt #SuperDzielnicowy 2024, daje możliwość szerszego zaprezentowania służby w Policji, a szczególnie zadań realizowanych przez dzielnicowych przez pryzmat odbioru przez przeciętnego obywatela.

- Cieszę się, że plebiscyt #SuperDzielnicowy, realizowany w ramach akcji społecznej #DzielnicaBezStrachu w partnerstwie z Telewizją Puls, staje się wydarzeniem cyklicznym — powiedział nadinsp. Roman Kuster, Zastępca Komendanta Głównego Policji. - Służba dzielnicowego jest niezwykle trudna i odpowiedzialna, a przy tym często praktycznie niedostrzegana, albowiem jest to praca u podstaw. Codzienna służba dzielnicowego, co prawda nie jest tak ekscytująca jak serialowa fabuła, jednak potrafi przynosić satysfakcję, co pokazały, chociażby uzasadnienia ubiegłorocznych wyborów laureatów. W wielu przypadkach dzielnicowi to cisi bohaterowie mieszkańców.

Jak zagłosować na swojego dzielnicowego?

Jak przekonuje laureat ubiegłorocznego plebiscytu mł. asp. Patryk Klekot, plebiscyt jest doskonałą okazją do wyjścia do swoich mieszkańców, zaś udział w nim i późniejszy odbiór nagród, a szczególnie możliwość poznania planu filmowego i udział w serialu jest niezwykłym doświadczeniem nie tylko zawodowym, ale przede wszystkim życiowym. Z

Zapraszamy do udziału w konkursie #DzielnicaBEZstrachu i wskazanie swojego ulubionego dzielnicowego.

Poniżej znajdziecie zestawienie wszystkich dzielnicowych z Krosna Odrzańskiego i Gubina. Wskażcie swojego ulubionego na stronie internetowej https://dzielnicabezstrachu.pl/
Dzielnicowi z Krosna Odrzańskiego
Dzielnicowi z Gubina

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Sprawa morderstwa Mariana M. z Krosna Odrzańskiego zakończona. Katarzyna K. skazana na 15 lat więzienia

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska