MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Policjanci zlikwidowali plantacje marihuany w Gorzowie i Strzelcach. Podczas zatrzymania 67-latek miał przy sobie słoik z narkotykami.

Materiały policji, oprac. (sndr)
Gorzowscy mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i uprawę narkotyków. Skuteczna praca operacyjna funkcjonariuszy pozwoliła ustalić miejsca plantacji oraz zabezpieczyć ponad kilogram marihuany oraz przedstawić zarzuty mężczyznom.Zwalczaniem przestępczości narkotykowej zajmują się funkcjonariusze z Wydziału Do Walki z Przestępczością Narkotykową, którzy w środę 3 stycznia rozwikłali kolejną sprawę.- Operacyjne działania policjantów pozwoliły im ustalić adres, pod którym mogła znajdować się plantacja marihuany. Funkcjonariusze sprawdzili swoje informacje i w jednym z gorzowskich mieszkań ujawnili ponad 30 krzewów konopi indyjskich. Zatrzymali także 37-latka, który na co dzień przebywał pod tym adresem - informuje st. sierż. Mateusz Sławek z zespołu prasowego policji w Gorzowie. Tego samego dnia policjanci dotarli do kolejnej osoby, która miała zamieszkiwać z 37-latkiem. Kryminalni zatrzymali 67-latka przy jednym z gorzowskich marketów. Mężczyzna podczas zatrzymania posiadał przy sobie... słoik z marihuaną!Zatrzymanie mężczyzn pozwoliło ustalić adres, pod którym miała znajdować się jeszcze jedna plantacja narkotyków. - Tym razem funkcjonariusze przeszukali posesję w powiecie strzelecko-drezdeneckim, gdzie znaleźli ponad 1 kilogram marihuany oraz sprzęt mogący służyć do jej uprawy - wyjaśnia st. sierż. Mateusz Sławek.Mężczyznom przedstawiono zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Obaj odpowiedzą za przestępstwa z art. 62 ust.1 oraz 63 ust. 1, które popełnili wspólnie i w porozumieniu. Natomiast 67-latek odpowie także za przestępstwo z art. 62 ust. 2.Przeczytaj też:  W Gorzowie pijany kierowca opla uderzył w samochód i uciekł. Zatrzymali go inni kierowcyWIDEO: Zobacz kolejny odcinek Kryminalnego Czwartku
Gorzowscy mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i uprawę narkotyków. Skuteczna praca operacyjna funkcjonariuszy pozwoliła ustalić miejsca plantacji oraz zabezpieczyć ponad kilogram marihuany oraz przedstawić zarzuty mężczyznom.Zwalczaniem przestępczości narkotykowej zajmują się funkcjonariusze z Wydziału Do Walki z Przestępczością Narkotykową, którzy w środę 3 stycznia rozwikłali kolejną sprawę.- Operacyjne działania policjantów pozwoliły im ustalić adres, pod którym mogła znajdować się plantacja marihuany. Funkcjonariusze sprawdzili swoje informacje i w jednym z gorzowskich mieszkań ujawnili ponad 30 krzewów konopi indyjskich. Zatrzymali także 37-latka, który na co dzień przebywał pod tym adresem - informuje st. sierż. Mateusz Sławek z zespołu prasowego policji w Gorzowie. Tego samego dnia policjanci dotarli do kolejnej osoby, która miała zamieszkiwać z 37-latkiem. Kryminalni zatrzymali 67-latka przy jednym z gorzowskich marketów. Mężczyzna podczas zatrzymania posiadał przy sobie... słoik z marihuaną!Zatrzymanie mężczyzn pozwoliło ustalić adres, pod którym miała znajdować się jeszcze jedna plantacja narkotyków. - Tym razem funkcjonariusze przeszukali posesję w powiecie strzelecko-drezdeneckim, gdzie znaleźli ponad 1 kilogram marihuany oraz sprzęt mogący służyć do jej uprawy - wyjaśnia st. sierż. Mateusz Sławek.Mężczyznom przedstawiono zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Obaj odpowiedzą za przestępstwa z art. 62 ust.1 oraz 63 ust. 1, które popełnili wspólnie i w porozumieniu. Natomiast 67-latek odpowie także za przestępstwo z art. 62 ust. 2.Przeczytaj też: W Gorzowie pijany kierowca opla uderzył w samochód i uciekł. Zatrzymali go inni kierowcyWIDEO: Zobacz kolejny odcinek Kryminalnego Czwartku materiały policji
Gorzowscy mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i uprawę narkotyków. Skuteczna praca operacyjna funkcjonariuszy pozwoliła ustalić miejsca plantacji oraz zabezpieczyć ponad kilogram marihuany oraz przedstawić zarzuty mężczyznom. Zwalczaniem przestępczości narkotykowej zajmują się funkcjonariusze z Wydziału Do Walki z Przestępczością Narkotykową, którzy w środę 3 stycznia rozwikłali kolejną sprawę. - Operacyjne działania policjantów pozwoliły im ustalić adres, pod którym mogła znajdować się plantacja marihuany. Funkcjonariusze sprawdzili swoje informacje i w jednym z gorzowskich mieszkań ujawnili ponad 30 krzewów konopi indyjskich. Zatrzymali także 37-latka, który na co dzień przebywał pod tym adresem - informuje st. sierż. Mateusz Sławek z zespołu prasowego policji w Gorzowie. Tego samego dnia policjanci dotarli do kolejnej osoby, która miała zamieszkiwać z 37-latkiem. Kryminalni zatrzymali 67-latka przy jednym z gorzowskich marketów. Mężczyzna podczas zatrzymania posiadał przy sobie... słoik z marihuaną! Zatrzymanie mężczyzn pozwoliło ustalić adres, pod którym miała znajdować się jeszcze jedna plantacja narkotyków. - Tym razem funkcjonariusze przeszukali posesję w powiecie strzelecko-drezdeneckim, gdzie znaleźli ponad 1 kilogram marihuany oraz sprzęt mogący służyć do jej uprawy - wyjaśnia st. sierż. Mateusz Sławek. Mężczyznom przedstawiono zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Obaj odpowiedzą za przestępstwa z art. 62 ust.1 oraz 63 ust. 1, które popełnili wspólnie i w porozumieniu. Natomiast 67-latek odpowie także za przestępstwo z art. 62 ust. 2.

Zwalczaniem przestępczości narkotykowej zajmują się funkcjonariusze z Wydziału Do Walki z Przestępczością Narkotykową, którzy w środę 3 stycznia rozwikłali kolejną sprawę.

- Operacyjne działania policjantów pozwoliły im ustalić adres, pod którym mogła znajdować się plantacja marihuany. Funkcjonariusze sprawdzili swoje informacje i w jednym z gorzowskich mieszkań ujawnili ponad 30 krzewów konopi indyjskich. Zatrzymali także 37-latka, który na co dzień przebywał pod tym adresem - informuje st. sierż. Mateusz Sławek z zespołu prasowego policji w Gorzowie.

Tego samego dnia policjanci dotarli do kolejnej osoby, która miała zamieszkiwać z 37-latkiem. Kryminalni zatrzymali 67-latka przy jednym z gorzowskich marketów. Mężczyzna podczas zatrzymania posiadał przy sobie... słoik z marihuaną!

Zatrzymanie mężczyzn pozwoliło ustalić adres, pod którym miała znajdować się jeszcze jedna plantacja narkotyków.
- Tym razem funkcjonariusze przeszukali posesję w powiecie strzelecko-drezdeneckim, gdzie znaleźli ponad 1 kilogram marihuany oraz sprzęt mogący służyć do jej uprawy - wyjaśnia st. sierż. Mateusz Sławek.

Mężczyznom przedstawiono zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Obaj odpowiedzą za przestępstwa z art. 62 ust.1 oraz 63 ust. 1, które popełnili wspólnie i w porozumieniu. Natomiast 67-latek odpowie także za przestępstwo z art. 62 ust. 2.

Przeczytaj też: **W Gorzowie pijany kierowca opla uderzył w samochód i uciekł. Zatrzymali go inni kierowcy**

WIDEO: Zobacz kolejny odcinek Kryminalnego Czwartku

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska