POLECAMY:

  Rozwiń
  Zwiń

  POLECAMY:

  1. Czy możesz pracować w policji - test
  2. Co nas czeka po śmierci?
  3. Wojskowe emerytury i renty - stawki

  PRZEDSZKOLE NA MEDAL Ważne informacje dla kandydatek do...

  PRZEDSZKOLE NA MEDAL Ważne informacje dla kandydatek do tytułu Nauczyciel Przedszkola Roku

  DM

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie Nauczyciel Przedszkola Roku 2019. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji dla kandydatek
  Aktualne wyniki głosowania oraz informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

  www.gazetalubuska.pl/przedszkole-na-medal


  KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE!

  Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku nauczyciela może być umieszczone zdjęcie. To bardzo ważne! Można dzięki temu zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukają swoich faworytów. Jeśli Twoje zdjęcie jeszcze nie zostało dodane, prześlij je koniecznie!

  KLIKNIJ i prześlij zdjęcie


  NOWOŚĆ! ROZSZERZONA PREZENTACJA NAUCZYCIELA

  Klikając na kandydata na liście wyników głosowania można przejść do rozszerzonej prezentacji nauczyciela. Ta prezentacja zależy od Ciebie! Możesz przesłać więcej zdjęć, opisać swoje sukcesy i doświadczenia. W prezentacji można także umieszczać linki od stron internetowych i profilu na Facebooku. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym.

  KLIKNIJ i edytuj swoją prezentację


  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność na Facebook'u. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku koniecznie:
  • Opublikuj na własnym profilu i na fanpage'u przedszkola post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania. Opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • Zmień na czas trwania plebiscytu tło na swoim profilu na tło związane z udziałem w akcji (dla wszystkich nauczycieli przygotujemy taki projekt).
  • Nagraj telefonem krótki film! Podziękuj w nim za nominację i głosy, powiedz parę słów o sobie. Opublikuj film na swoim Facebooku, a później prześlij do nas link do tego posta. Możesz go wysłać na adres: daria.jankiewicz@polskapress.pl. Chętnie opublikujemy go na naszych fanpage'u.
  • Publikuj na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy. Jeśli Twoja prezentacja trafi na łamy gazety, zrób jej zdjęcie i pochwal się nim na Facebooku. Warto też udostępniać galerie liderów, jeśli będziesz wśród nich.
  • Można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszych fanpage'ach

  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

  Dla nauczycieli biorących udział w akcji przygotowaliśmy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty zachęcające do głosowania.

  KLIKNIJ i pobierz


  Można też zamówić materiały promocyjne w wersji drukowanej. Warto je wykorzystać i przekazać rodzicom dzieci.

  KLIKNIJ i zamów materiały


  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderki rankingów będziemy prezentować na łamach drukowanego wydania naszej gazety oraz w internecie w serwisach www.gazetalubuska.pl oraz www.naszemiasto.pl i na naszych fanpage'ach na Facebooku.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela
  Anna Wańczko
  tel. 512 212 960
  e-mail: plebiscyt@gazetalubuska.pl  Jeszcze raz gratulujemy nominacji i życzymy wielu głosów!  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo