RADNY NA MEDAL | Poznaj aktualny ranking radnych powiatu strzelecko-drezdeneckiego!

red
Akcja Samorządowiec Województwa Lubuskiego - Oceniamy Władze nabiera rozpędu. Coraz więcej mieszkańców województwa oraz Czytelników "GL" decyduje się na ocenę upływającej już kadencji włodarzy i lokalnych samorządowców. Dziś prezentujemy ranking radnych powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Sprawdź, który z nich otrzymał najwięcej głosów!

W plebiscycie Oceniamy Władze istnieją dwie formy głosowania. Prezydenci, burmistrzowie, wójtowie oraz starostowie powiatów podlegają ocenie na TAK i na NIE. Z kolei na radnych gmin, miast, powiatów oraz radnych sejmiku województwa lubuskiego można zagłosować wyłącznie pozytywnie. Radny z każdej rady, który otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie tytuł Radnego na Medal. Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się na stronie www.gazetalubuska.pl/oceniamywladze

A oto ranking liderów wśród radnych powiatu strzelecko-drezdeneckiego (stan głosowania ze środy, 5 września, z godziny 14:30)

Rada Gminy Zwierzyn - aktualny ranking i instrukcja głosowania

  1. Robert Włodzimierz Wcisło Radny Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  2. Renata Irena Wąsik Radna Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  3. Jacek Adam Warchał Radny Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  4. Jarosław Rafał Skiba Radny Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  5. Stefania Sierocińska Radna Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  6. Anna Aleksandra Ryś-Konieczna Radna Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  7. Justyna Anna Pawlak-Gudynowska Radna Gminy Zwierzyn - 2 głosy
  8. Włodzimierz Zygfryd Nobis Radny Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  9. Renata Bogusława MarcińczakRadna Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  10. Monika Łohunko Radna Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  11. Grzegorz Andrzej Kuchciński Radny Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  12. Mariusz Krzyżanowski Radny Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  13. Urszula Kruszyna Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  14. Dorota Zdzisława Kruszyna Radna Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  15. Mirosław Franciszek Gniewczyński Przewodniczący Rady Gminy Zwierzyn - 0 głosów
  1. Roman Gajowczyk Radny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  2. Józef Waszak Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  3. Karol Wojtczak Radny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  4. Jan SaganRadny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  5. Marcin Dźwigalski Radny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  6. Dariusz SobczakRadny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  7. Bożena Teresa Samerdak Radna Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  8. Krzysztof Jan Paluta Radny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  9. Mirosława Anna NiedźwiedźRadna Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 1 głos
  10. Bożena MrożekRadna Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  11. Zbigniew Marian Lepiato Radny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  12. Janusz Sylwester JarząbekRadny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  13. Jadwiga JanuszPrzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  14. Robert Butkiewicz Radny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 0 głosów
  15. Marek Szczepan Adamus Radny Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - 1 głos

Rada Gminy Stare Kurowo - aktualny ranking i instrukcja głosowania

  1. Anna Świerczewska Radna Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  2. Jerzy Zbigniew Sudoł Wiceprzewodniczący Rady Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  3. Julian Sikora Radny Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  4. Grzegorz SiergijewiczRadny Gminy Stare Kurowo0
  5. Mieczysław Zenon Sienkiewicz Radny Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  6. Krzysztof Sanocki Radny Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  7. Ewa Emilia Rodzeń Radna Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  8. Izabela Katarzyna Pawlaczyk Radna Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  9. Marcin Stanisław Nowak Radny Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  10. Rafał Piotr Krupa Radny Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  11. Beata Joanna Kotkowicz Radna Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  12. Maria Wanda Harmacińska Przewodnicząca Rady Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  13. Małgorzata Katarzyna Drega Radna Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  14. Artur Edward Della-Valle Radny Gminy Stare Kurowo - 0 głosów
  15. Katarzyna Anna Bieniek Radna Gminy Stare Kurowo - 0 głosów

Rada Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - aktualny ranking i instrukcja głosowania

  1. Grażyna WłasakRadna Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  2. Leszek Norbert Wieczór Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  3. Edward Kazimierz Tyranowicz Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  4. Przemysław Zygmunt Staszak Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  5. Leszek NowakRadny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  6. Tadeusz Ryszard Mąka Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  7. Andrzej Jan Libera Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  8. Jan Bernard Kuchowicz Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  9. Zbigniew Kubasik Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  10. Eugeniusz Krzyżanowski Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  11. Bogusław KierusRadny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  12. Ryszard Jan Hatała Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  13. Marek Halasz Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  14. Aleksandra Aldona Czekajło Radna Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  15. Daniel Bryk Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  16. Władysław BortnowskiRadny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów
  17. Andrzej Bajko Radny Powiatu Strzelecko-Drezdeneckiego - 0 głosów

Rada Miejska w Drezdenku - aktualny ranking i instrukcja głosowania

  1. Mariusz Rafał Suchecki Radny Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  2. Krzysztof Wojciech Siuda Radny Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  3. Dariusz Kazimierz Paluszkiewicz Radny Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  4. Eugeniusz Nawrot Radny Rady Miejskiej w Drezdenku- 4 głosy
  5. Henryk Walenty Majzlik Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  6. Waldemar Kupczak Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  7. Dariusz Tadeusz Krysa Radny Rady Miejskiej w Drezdenku - 3 głosy
  8. Mariola Wiesława Kruk Radna Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  9. Adam Michał KołwzanPrzewodniczący Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  10. Krzysztof Klemens Jaśków Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  11. Jarosław Dworecki Radny Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  12. Sebastian Adam Dukaczewski Radny Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  13. Edward Dasiukiewicz Radny Miasta i Gminy Drezdenko - 0 głosów
  14. Katarzyna Joanna Czerwińska Radny Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów
  15. Michał Czekajło Radny Rady Miejskiej w Drezdenku - 0 głosów

Rada Miasta i Gminy Dobiegniew - aktualny ranking i instrukcja głosowania

  1. Władysław Wlaźlik Radny Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  2. Marzena Wierzbicka Radna Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  3. Waldemar Szpila Radny Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  4. Marlena Sylwia Pawłowska Radna Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  5. Andrzej Mikołaj Muszyński Radny Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  6. Anna Makuchowska Radna Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  7. Dariusz Ryszard Majowicz Radny Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  8. Paweł Łysiak Radny Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  9. Katarzyna Krystyna Krupa Radna Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  10. Marek Witold Kowalczyk Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  11. Zbigniew Piotr Kołodziej Radny Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  12. Ewelina Józefowska Radna Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  13. Joanna Danuta Grabia Radna Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  14. Karol Bronisław Golec Wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów
  15. Jerzy Tadeusz Biel Radny Miasta i Gminy Dobiegniew - 0 głosów

Wideo

Dodaj ogłoszenie