Raków przewodzi stawce. Jedenastka 6. kolejki Fortuna 1 Ligi według GOL24!
2/14
Świetny występ tyskiego bramkarza, który obronił rzut karny...

Konrad Jałocha (GKS Tychy)

Świetny występ tyskiego bramkarza, który obronił rzut karny przy stanie 0:0, a po przerwie dwukrotnie wygrał pojedynek oko w oko, w jednej akcji, z graczami Garbarni.

3/14
Bytovia w Niepołomicach imponowała kolektywem, grą w obronie...

Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów)

Bytovia w Niepołomicach imponowała kolektywem, grą w obronie i zabójczymi ciosami w ataku. Wróbel był liderem formacji defensywnej, a jako specjalista od jedenastek, spokojnie podwyższył wynik na 2:0.

4/14
Pachniało bezbramkowym remisem w Nowym Sączu, ale różnicę po...

Dawid Szufryn (Sandecja Nowy Sącz)

Pachniało bezbramkowym remisem w Nowym Sączu, ale różnicę po przerwie zrobił rosły stoper, który zdobył zwycięską bramkę ze Stomilem. Gra na własnym stadionie służy Sandecji, która wygrała drugi mecz z rzędu.