Wielki bal karnawałowy dla uczestników zabawy "Mała Miss i Mister Karnawału 2017". Zapraszamy!

as
Wszystkim uczestnikom plebiscytu „Mała Miss i Mister Karnawału 2017” obiecaliśmy bal karnawałowy. Słowa dotrzymujemy i zapraszamy dzieci wraz z dorosłym opiekunem na bal! Czeka mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. Będzie wesoło i kolorowo.

Bal w Gorzowie Wielkopolskim

Bal dla dzieci mieszkających na północy województwa (Gorzów Wlkp., powiat gorzowski, strzelecko-drezdenecki, słubicki, sulęciński i międzyrzecki) odbędzie się w sobotę, 25 lutego 2017 r. w godzinach 11.00-14.00 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wlkp. (ul. Puszkina 31).

Dobrą zabawę i prowadzenie balu zapewni Cezary Siwek, który przeniesie dzieci w animacjach w gorącą atmosferę Sali Zabaw BAWSIEKOLEGO w Gorzowie. Będzie dużo tańca, quizów i konkursów, a miłośnicy klocków LEGO® będą mogli pobawić się nimi na specjalnych stanowiskach.

Wielki bal karnawałowy dla uczestników zabawy

Na balu zagości Akademia Twórczego Juniora „Buźka”, która od godz. 12.00 będzie malowała dzieci. Do wyboru kolorowe tatuaże lub malunek na buzi. Na co dzień w Akademii można doświadczać radosnej edukacji biorąc udział w twórczych warsztatach i bawić się.

Wielki bal karnawałowy dla uczestników zabawy
Wielki bal karnawałowy dla uczestników zabawy

Dzieci odwiedzi bałwan Olaf znany z filmu Disneya „Kraina Lodu”. W bajce magiczne moce Elsy ożywiają zabawnego bałwanka Olafa, na naszym balu dzieci będą mogły spotkać się z nim osobiście, pobawić i zrobić sobie zdjęcia.

Wielki bal karnawałowy dla uczestników zabawy

Podczas balu nagrodzimy Małe Miss i Małych Misterów Karnawału 2017 z Gorzowa i północnych powiatów regionu oraz wręczymy vouchery na wycieczkę dla laureatów rankingu wojewódzkiego.

W połowie balu na dzieci będą czekały napoje i słodki poczęstunek, a na pożegnanie każde otrzyma drobny upominek.
Nad bezpieczeństwem i zdrowiem uczestników imprezy będzie czuwał przedstawiciel Sztabu Ratownictwa Zielona Góra

Bal w Zielonej Górze

Bal dla dzieci mieszkających na południu województwa (Zielona Góra, powiat zielonogórski, świebodziński, krośnieński, żarski, żagański, nowosolski i wschowski) odbędzie się w niedzielę, 26 lutego 2017 r. w godzinach 11.00-14.00 w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze (ul. Podgórna 7).

Zabawę poprowadzi Bardzo Fajny Klaun! Lubiany przez dzieci szalony animator, świetny organizator, gaduła i wodzirej. Dobra zabawa z Bardzo Fajnym Klaunem gwarantowana! Wata cukrowa i zwierzątka skręcane z baloników to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na dzieci.

Wielki bal karnawałowy dla uczestników zabawy
Wielki bal karnawałowy dla uczestników zabawy

Podczas balu w Zielonej Górze dzieci również odwiedzi bałwan Olaf znany z filmu Disneya „Kraina Lodu”. Dzieci będą mogły spotkać się z nim osobiście, pobawić się i zrobić sobie zdjęcia.

Wielki bal karnawałowy dla uczestników zabawy

Pod koniec imprezy nagrodzimy Małe Miss i Małych Misterów Karnawału 2017 z Zielonej Góry i południowych powiatów regionu oraz wręczymy vouchery na wycieczkę dla laureatów rankingu wojewódzkiego.

W połowie balu na dzieci będą czekały napoje i słodki poczęstunek, a na pożegnanie każde otrzyma drobny upominek.
Nad bezpieczeństwem i zdrowiem uczestników imprezy będzie czuwał SZTAB RATOWNICTWA ZIELONA GÓRA

Wielki bal karnawałowy dla uczestników zabawy

Ważne informacje dla rodziców

1. Uczestnikami balu mogą być dzieci, które zgłoszone zostały do udziału w plebiscycie „Mała Miss i Mister Karnawału 2017”. Przed wejściem na salę organizator balu będzie sprawdzał dane dziecka. Każdemu uczestnikowi balu przysługuje prawo wejścia z dwoma osobami dorosłymi, przy czym przynajmniej jeden powinien być prawnym opiekunem dziecka.
2. Za wejście na bal nie będzie pobierana żadna opłata.
3. Rodzice (prawni opiekunowie) odpowiadają za bezpieczeństwo dziecka w drodze na bal i z balu.
4. Podczas balu rodzice przebywają na sali, a dzieci pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.
5. Udział w balu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na nieodpłatne prawo do rejestracji fotograficznej i filmowej balu oraz wykorzystanie zarejestrowanego materiału i wizerunku osób uczestniczących w balu na stronach Organizatora.
6. Rodzice (prawni opiekunowie) ponoszą odpowiedzialność finansową za szkody wyrządzone przez dziecko podczas balu.

Informacji o balu udziela Aleksandra Sobolewska – tel. 510 026 998
e-mail: [email protected]

Wideo