#WspieramyLokalnyBiznes - usługi dla firm - te firmy działają online i zdalnie w lubuskim

N360
N360
Czy wiesz, że w lubuskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu?
Czy wiesz, że w lubuskim są lokalne firmy zapewniające zamówienie online i dostawę wprost do domu? PixaBay License
Przygotowaliśmy dla Was bazę lokalnych firm z lubuskiego, w branży „usługi dla firm”, które w czasie epidemii koronawirusa dostarczają zamówienia do domu lub działają online. To firmy z Twojej okolicy. Poznaj ich ofertę, dane kontaktowe, godziny otwarcia i przyjmowania zamówień oraz szczegóły świadczonych usług.

Panująca pandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Na nowo uczymy się załatwiać wiele codziennych spraw. Na szczęście w lubuskim wiele firm działa i dostarcza rozwiązania z branży „usługi dla firm”, dzięki którym nie musisz wychodzić z domu. Z naszej bazy wybierz interesującą Cię firmę lokalną i poznaj szczegóły oferty.

OBSŁUGA FIRM - ubezpieczenie, księgowość, tłumaczenia, marketing/promocja, ochrona (branża security), obsługa prawne,  usługi finansowe

Zielona Góra

Fabryka Reklamy Sandmedia

Multimedialna agencja reklamowa, poligrafia, strony www, gry planszowe, gadżety, druki wielkoformatowe.

Jeśli szukasz doświadczonego teamu, zajmującego się reklamą i marketingiem, wpadnij do nas i porozmawiaj przy świetnej kawie. Tworzymy projekty poligraficzne, składamy książki, foldery, albumy i ulotki. Projektujemy loga i plakaty. Kręcimy spoty filmowe i nagrywamy dźwięki radiowe. Tworzymy strony internetowe. Prowadzimy kampanie w social mediach. Znamy się na outdoorze i kampaniach politycznych. Jako jedyni w regionie tworzymy gry planszowe na zamówienie: gry promocyjne, edukacyjne, biznesowe. Mamy własne studio fotograficzne i robimy tam ładne zdjęcia.

Wpadnij, zobacz, zostań!


Zobacz inne branże w regionie

W restauracji zapłacimy więcej

Wideo

Dodaj ogłoszenie