Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Zielona Góra. Anioł Roku i Gala Warto jest pomagać. Wystąpią m.in. Jula, Filip Lato, Halina Benedyk, Krzysztof Antkowiak...

Leszek Kalinowski
Leszek Kalinowski
Konferencja prasowa w sprawie nagród Anioł Roku i Gali Warto jest pomagać
Konferencja prasowa w sprawie nagród Anioł Roku i Gali Warto jest pomagać Jacek Katos
Każdy z nas może wskazać osobę, firmę, organizację i instytucję, której należy się nagroda – Anioł Roku, za pomoc innym. Zgłoszone kandydatury oceni kapituła i wybierze laureatów, którzy zostaną uhonorowani podczas XVII Gali Warto jest pomagać. Poprowadzą ją Agnieszka Litwin i Leszek Jenek, a zaśpiewają wówczas m.in. Jula, Halina Benedyk, Filip Lato, Krzysztof Antkowiak… i żużlowcy Falubazu.

W naszym otoczeniu jest wiele osób, firm, instytucji, które wspierają innych ludzi w potrzebie. Nie oczekują w zamian podziękowań, bo mają dobre serca i potrzebę dzielenia się tym, co posiadają. Jednak warto uhonorować ich symboliczną statuetką i nazwać Aniołem Roku. Temu właśnie służy plebiscyt, który organizuje Stowarzyszenie Warto jest pomagać.

Konferencja prasowa w sprawie nagród Anioł Roku i Gali Warto jest pomagać

Zielona Góra. Anioł Roku i Gala Warto jest pomagać. Wystąpią...

Zgłoś kandydata na Anioła Roku do 5 grudnia

- Jak co roku chcemy nagrodzić tych, na których wszyscy mogą liczyć. Wyróżnienia zostaną przyznane w następujących kategoriach: osoba, instytucja, organizacja, firma, By zgłosić kandydata z całego województwa, wystarczy wejść na stronę internetową stowarzyszenia i pobrać odpowiedni formularz, podać nazwę i uzasadnić, dlaczego nagroda należy się danej osobie czy instytucji – mówi Grzegorz Hryniewicz, prezes Stowarzyszenia Warto jest pomagać. Zgłoszenia przyjmowane będą do 5 grudnia br.

Konferencja prasowa w sprawie nagród Anioł Roku i Gali Warto jest pomagać
Konferencja prasowa w sprawie nagród Anioł Roku i Gali Warto jest pomagać Jacek Katos

Gwiazdy Gali Warto jest pomagać w hali CRS

Kandydatów oceni Kapituła, w skład której wchodzą m.in. przedstawiciele lokalnych mediów, przyznając od 1 do 10 punktów każdej kandydaturze. Zwycięża te, które otrzymają najwięcej punktów w poszczególnych kategoriach.
Nagrody zostaną wręczone podczas XVII Gali Warto jest pomagać.
- Zaplanowaliśmy ją na 18 grudnia o godzinie 19.00 w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze. Imprezę tradycyjnie poprowadzi Leszek Jenek, a tegoroczną partnerką będzie Agnieszka Litwin – zdradza G. Hryniewicz. – Na scenie nie zabraknie 40-osobowej orkiestry oraz wielu artystów. Wystąpią m.in. Jula, Halina Benedyk, Filip Lato, Krzysztof Antkowiak, Paulia Gołębiowska, Małgorzata Hryniewicz…
Niespodzianką będzie też występ żużlowców Stelmetu Falubazu, a także świąteczny rock nad roll wykonaniu tancerzy Mega Dance.
Zobacz też Galę Warto jest pomagać

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska