Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

23 kandydatów przystąpiło do egzaminów w Krośnie Odrzańskim, aby wstąpić w szeregi Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
23 kandydatów brało udział w egzaminach w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim.
23 kandydatów brało udział w egzaminach w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej
23 kandydatów przystąpiło do egzaminów, aby wstąpić w szeregi Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. W tym roku po raz drugi pojawiła się możliwość zdawania egzaminów w Krośnie Odrzańskim.

W czwartek (29 lutego) w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim przeprowadzono drugi etap postępowania kwalifikacyjnego, do którego przystąpili kandydaci do służby w Straży Granicznej.

Kandydaci musieli zmierzyć się z testem z wiedzy ogólnej, z języka obcego oraz z testem sprawności fizycznej. Do tego etapu dotarło 23 kandydatów (12 kobiet i 11 mężczyzn).

23 kandydatów brało udział w egzaminach w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim.

23 kandydatów przystąpiło do egzaminów w Krośnie Odrzańskim,...

- Nad przebiegiem drugiego etapu postępowania kwalifikacyjnego czuwała specjalnie w tym celu powołana komisja egzaminacyjna — mówi por. SG Paweł Biskupik, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. - W jej składzie poza funkcjonariuszami z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej znaleźli się również przedstawiciele Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej.

Ciągły nabór do Straży Granicznej

W Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej prowadzony jest ciągły nabór do służby w Straży Granicznej. Dokumenty można składać nie tylko w Krośnie Odrzańskim, a także w poszczególnych placówkach Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

od 7 lat
Wideo

21 kwietnia II tura wyborów. Ciekawe pojedynki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska