Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

28 nowych funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej ślubowało w Krośnie Odrzańskim

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej zyskał 28 nowych funkcjonariuszy.
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej zyskał 28 nowych funkcjonariuszy. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej powiększył się o 28 nowo przyjętych funkcjonariuszy Straży Granicznej. W czwartek (12 października) nowi mundurowi złożyli ślubowanie w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim.

W czwartek (12 października) płk SG Jarosław Siergiej powitał młodych funkcjonariuszy w szeregach Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Pogratulował im również pozytywnego zakończenie procesu rekrutacji.

- Służba w Straży Granicznej zobowiązuje do wielu wyrzeczeń, ale daje także ogromną satysfakcję i szansę na osobisty rozwój - mówił płk. J. Siergiej. - Mam nadzieję, że będzie to czas rozwoju, realizacji marzeń i wielu sukcesów.

Nowi funkcjonariusze pomyślnie przeszli przez całą procedurę kwalifikacyjną. Zostali wyłonieni spośród wielu kandydatów, którzy złożyli dokumenty. Zanim założyli mundur, wszyscy musieli przystąpić do testów psychologicznych, badań psychofizjologicznych, sprawdzenia wiedzy ogólnej i poziomu znajomości języków obcych oraz wykazać się odpowiednią sprawnością fizyczną.

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej zyskał 28 nowych funkcjonariuszy.

28 nowych funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Gr...

28 nowych funkcjonariuszy SG

Wśród nowych funkcjonariuszy jest 10 kobiet i 18 mężczyzn. Od 16 października grupa 28 funkcjonariuszy rozpocznie szkolenie w Wyższej Szkole Straży Granicznej w Koszalinie. Po ukończeniu szkolenia rozpoczną służbę w przydzielonych służbowo placówkach Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

W Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej prowadzony jest ciągły nabór do służby w Straży Granicznej. Dokumenty można składać nie tylko w Krośnie Odrzańskim, a także w poszczególnych placówkach Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Wykaz miejsc składania dokumentów oraz wszelkie informacje dotyczące naboru można znaleźć na stronie internetowej Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej http://nadodrzanski.strazgraniczna.pl/.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Kiedy w Polsce czterodniowy tydzień pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska