Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Anna Mikołajczyk do wyborów będzie pełnić funkcję burmistrza w Krośnie Odrzańskim

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
Anna Mikołajczyk będzie pełniła funkcję burmistrza Krosna Odrzańskiego do najbliższych wyborów samorządowych.
Anna Mikołajczyk będzie pełniła funkcję burmistrza Krosna Odrzańskiego do najbliższych wyborów samorządowych. Krosno Odrzańskie FB
W czwartek (25 stycznia) wojewoda lubuski Marek Cebula wręczył akt powołania do pełnienia funkcji burmistrza Krosna Odrzańskiego Annie Mikołajczyk, która do tej pory była sekretarzem w krośnieńskim urzędzie miasta.

Przypomnijmy, że 22 grudnia zeszłego roku wieloletni burmistrz Krosna Odrzańskiego, Marek Cebula został wojewodą lubuskim. Tym samym po 13 latach przestał sprawować funkcję burmistrza w Krośnie Odrzańskim.

To oznaczało, że do wyborów samorządowych trzeba powołać osobę, która będzie pełniła funkcję burmistrza w Krośnie Odrzańskim. Początkowo wiele wskazywało na to, że to stanowisko obejmie dotychczasowy wiceburmistrz krośnieński — Roman Siemiński. Tak się jednak nie stało.

Anna Mikołajczyk będzie pełnić funkcję burmistrza Krosna Odrzańskiego

W czwartek (25 stycznia) Anna Mikołajczyk, która do tej pory pracowała jako sekretarz gminy Krosno Odrzańskie, otrzymała powołanie do pełnienia funkcji burmistrza Krosna Odrzańskiego.

Przekazanie powołania przez wojewodę lubuskiego M. Cebulę miało miejsce w siedzibie Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim.

A. Mikołajczyk będzie pełniła funkcję burmistrza Krosna Odrzańskiego do wyborów samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia 2024 roku.

Kim jest Anna Mikołajczyk?

Osobę Anny Mikołajczyk przybliża urząd miasta w Krośnie Odrzańskim za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku. Jak czytamy:

"Anna Mikołajczyk to pracownik samorządowy z ponad 20-letnim stażem, od początku drogi zawodowej związana jest z Urzędem Miasta w Krośnie Odrzańskim. Od 2019 r. pełni funkcję Sekretarza Gminy Krosno Odrzańskie, wcześniej przez ponad 11 lat była Naczelnikiem Wydziału Organizacyjnego. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz podyplomowego studium public relations na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach związanych z funkcjonowaniem jednostek samorządu terytorialnego (JST), administracji oraz zarządzania zasobami ludzkimi i coachingu. Była koordynatorką prac Zespołu ds. organizacji wyborów w Gminie Krosno Odrzańskie. Prywatnie żona i mama, miłośniczka dobrej muzyki, literatury, podróży oraz gry w scrabble."

od 16 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska