Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Dołącz do lubuskiej policji. Cały czas jest prowadzona rekrutacja. Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić

OPRAC.:
Jakub Kłyszejko
Jakub Kłyszejko
Lubuska Policja czeka na kolejnych kandydatów. Od 3 czerwca rozpoczęła się rekrutacja.
Lubuska Policja czeka na kolejnych kandydatów. Od 3 czerwca rozpoczęła się rekrutacja. Lubuska Policja
Chcesz połączyć pasję ze służbą? Cenisz sobie stabilizację zatrudnienia? Chcesz się rozwijać? To wymarzona praca dla Ciebie. Zostań policjantem! To ciekawa propozycja i perspektywa realizacji zadań dająca wiele satysfakcji tym, którzy marzą pomagać innym. Ty też możesz zostać jednym z lubuskich policjantów - informuje i jednocześnie zaprasza Lubuska Policja.

Lubuska Policja informuje, że od 3 czerwca chętni mogą składać dokumenty dotyczące naboru do policji, o których mowa w art. 25 ust. 2 pkt 1 ustawy o Policji.

Wiele możliwości i wyzwań

Zawód policjanta to wyzwanie i ciekawa służba, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie. Służba prewencyjna, kryminalna, dochodzeniowo-śledcza, ruchu drogowego, policyjni antyterroryści, technicy kryminalistyki, profilaktycy, psycholodzy, przewodnicy psów, policjanci z laboratorium kryminalistycznego, rzecznicy prasowi, funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą, korupcyjną, cybernetyczną, narkotykową czy zorganizowaną. To tylko niektóre możliwe drogi, które można obrać, decydując się na służbę w szeregach policji.

W środę, 14 marca,  każdy chętny do służby w policji mógł przekonać się na własnej skórze na czym polega test sprawności fizycznej. Aby go zaliczyć, trzeba było minąć metę z czasem nie gorszym niż 1 min 41 s.Nabór do służby w policji trwa przez cały rok. Aby zostać policjantem niezbędne jest pozytywne przejście przez procedurę rekrutacyjną, m.in. trzeba zaliczyć test sprawności fizycznej. Lubuska policja w trosce o jak najlepsze przygotowanie kandydatów organizuje cykliczne spotkania z kandydatami. Każdy chętny może spróbować swoich sił w teście sprawnościowym.W środę, 14 marca, takie spotkanie odbyło się w hali sportowej przy ul. Strzeleckiej 22 w Zielonej Górze. Następna okazje do sprawdzenie siebie już wkrótce: - 21 marca w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 12 im. Jana III Sobieskiego w Gorzowie Wlkp. przy ul. Śląska 20 w godzinach 16.30-18.00 - 28 marca w Zielonej Górze przy ul. Strzeleckiej 22. Kolejne treningi dla chętnych będą organizowane przez cały rok. Więcej informacji na stronie lubuskiej policji;nf. Zobacz najnowszy odcinek "Kryminalnego czwartku:POLECAMY RÓWNIEŻBrak prądu w Lubuskiem. Sprawdź kiedy   i gdzie! W Lubuskiem wystawiono ponad 160 tysięcy mandatów. Za co? Te domy w Lubuskiem sprzedają „za grosze”Urlopy i premie po nowemu, przerwa na papierosa do odpracowania, nowe kategorie zatrudnionych. Takie zmiany szykują się w Kodeksie pracy

Kandydaci do pracy w policji ćwiczyli na torze przeszkód w h...

Już 130 nowych policjantów w tym roku

To wymagająca misja, która kosztuje wiele wyrzeczeń, nie tylko samych zainteresowanych, ale również ich rodziny. Jednak to też gwarancja realizowania swoich pasji, którą jest pomoc innym i zwalczanie wszelkich mechanizmów przestępczych. W garnizonie lubuskim służy ponad 2.6 tys. policjantów, których praca jest oceniana bardzo wysoko. W minionym roku do tego grona dołączyło 130 kolejnych.

- Dołącz do drużyny profesjonalistów. Zostań jednym z nas - zachęca Lubuska Policja

Rekrutacja do policji. Gdzie złożyć dokumenty?

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w policji, mogą złożyć komplet dokumentów w Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp, mieszczącej się przy ul. Kwiatowej 10 (wejście od ul. Sielskiej) lub Komendach Miejskich i Powiatowych Policji na terenie województwa lubuskiego również w soboty i niedziele.

Ponadto przyjęcia interesantów prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30.

Informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej można znaleźć na stronie internetowej Komendy Głównej Policji:

http://praca.policja.pl/pwp/rekrutacja lub na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji (http://lubuska.policja.gov.pl)., bądź też kontaktując się z Zespołem ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Tel. (95) 738 12 60, (95) 738 12 61, (95) 738 12 62.

OBEJRZYJ: Rekrutacja do policji - test sprawności fizycznej

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dziennik Zachodni / Reportaż Śląski Związek Rolników Strajk

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska