Konkurs z nagrodami dla dzieci! Kim chcesz zostać, kiedy dorośniesz? Kosmonautą, a może górnikiem?

Materiał powstał we współpracy z Urzędem Statystycznym w Zielonej Górze
Kim chcesz zostać, kiedy dorośniesz? Kosmonautą, a może górnikiem? Pytanie nieprzypadkowe, bo właśnie rozpoczynamy konkurs plastyczny „Liczysz się Ty! – Kim zostanę, gdy dorosnę”. Kredki, flamastry i pędzle w dłoń! Pokażcie nam o jakim zawodzie marzycie!

Propozycja, którą kierujemy do najmłodszych związana jest z trwającym Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań, w którym zbierane są m.in. informacje o aktywności ekonomicznej mieszkańców naszego regionu. Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 6 do 12 lat, do udziału w naszym konkursie. Liczymy, że swoimi pracami plastycznymi pokażecie nam, kim zostaniecie, kiedy dorośniecie. Chcecie rozwiązywać zagadki jako policjanci, a może zostaniecie w przyszłości pilotami samolotu? My jesteśmy tego ciekawi! A jeszcze bardziej ciekawi jesteśmy Waszych zdolności, kreatywności i nieograniczonej niczym wyobraźni.

Zasady konkursu

Konkurs skierowany jest do mieszkańców województwa lubuskiego, którzy mają od 6 do 12 lat. Polega na indywidualnym i kreatywnym wykonaniu pracy plastycznej, która ma przedstawiać zawód, który dziecko chciałoby wykonywać w przyszłości. Co ważne, zdjęcie pracy nie może zawierać wizerunku dziecka, ani innych osób.

Zgłoszenia przyjmujemy od 9 sierpnia od godz. 12.00 do 30 sierpnia do godz. 23.59. Kandydatów konkursu mogą zgłaszać ich opiekunowie.

JAK ZGŁOSIĆ PRACĘ?

Zdjęcia należy nadsyłać za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.gazetalubuska.pl/kimzostane

  • Zdjęcie lub skan wykonanej pracy w formacie .JPG, .PDF lub .PNG, o wadze maksymalnej do 5 MB
  • Imię i nazwisko oraz datę urodzenia zgłoszonego kandydata,
  • Miejscowość zamieszkania dziecka,
  • Imię i nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu przedstawiciela ustawowego zgłaszanego kandydata.
Nagrody
w konkursie

Najciekawsze prace wybierze Jury konkursu „Liczysz się Ty! - Kim zostanę, gdy dorosnę”. Liczą się dla nas pomysłowość, oryginalność, niebanalne podejście do tematu, a także walory artystyczne pracy.

Oczywiście przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody. Zwycięzca otrzyma przenośną konsolę do gier, plecak oraz pendrive. Zdobywca drugiego miejsca - smartwatch, plecak oraz pendrive, a osoba, która zamknie podium, głośnik JBL, plecak oraz pendrive.
Są to nagrody, które ucieszą z pewnością każdego uczestnika konkursu „Liczysz się Ty! - Kim zostanę, gdy dorosnę”.

ZGŁOŚ ZDJĘCIE

* * *

* * *

Partnerem konkursu jest Urząd Statystyczny w Zielonej Górze. Najmłodszych prosimy o podzielenie się z nami swoimi planami na przyszłość, a pełnoletnich mieszkańców województwa zachęcamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 i przekazanie podstawowych informacji niezbędnych do stworzenia statystycznego portretu Lubuszan.

Przypominamy, że udział w spisie jest OBOWIĄZKOWY, a niewywiązanie się z tego obowiązku podlega karze!

Spisu można dokonać przez Internet (spis.gov.pl), telefonicznie (infolinia: 22 279 99 99), w punkcie spisowym w gminie lub urzędzie statystycznym. W szczególnie uzasadnionych przypadkach rachmistrzowie spisowi skontaktują się z nami telefonicznie, aby pomóc w dopełnieniu obowiązku spisowego (z numeru 22 282 88 88 lub numeru infolinii spisowej 22 279 99 99) lub odwiedzą nas w miejscu zamieszkania w celu przeprowadzenia wywiadu bezpośredniego.

Spis metodą wywiadu bezpośredniego w terenie prowadzony jest przez rachmistrzów spisowych z zachowaniem standardowych zaleceń sanitarnych, zgodnie z aktualnymi przepisami prawa i zaleceniami.

Spis trwa do 30 września! Nie czekaj do ostatniej chwili, wejdź na spis.gov.pl i spisz się jeszcze dziś!

Konkurs z nagrodami dla dzieci! Kim chcesz zostać, kiedy dorośniesz? Kosmonautą, a może górnikiem?
Dodaj ogłoszenie