Międzyrzecz na 102 miejscu w plebiscycie Monopoly

Dariusz Brożek
Miasto uplasowało się na 102 miejscu w plebiscycie Monopoly.
Miasto uplasowało się na 102 miejscu w plebiscycie Monopoly. Dariusz Brożek
W internetowym plebiscycie Monopoly miasto zajęło 42 miejsce w kategorii dzikich kart. W łącznej klasyfikacji uplasował się na 102 pozycji na 2.318 miejscowości.

W finale plebiscytu Monopoly Międzyrzecz miał poparcie 0.35 proc. internautów. Wśród dzikich kart zajął 42 miejsce i pokonał w tej kategorii 2.216 innych miejscowości z całego kraju. Nie dostał się jednak do kategorii głównej, w której walczyło 60 miast z najwyższym poparciem internautów. W łącznej klasyfikacji uplasował się więc na 102 miejscu na 2.318 miast i wsi klasyfikowanych w tym plebiscycie.

- To całkiem przyzwoity wynik, choć nie ukrywam, że liczyłem na więcej. Zresztą 102 to szczęśliwa liczba - komentował dziś jeden z naszych Czytelników.

Internetowy plebiscyt trwał miesiąc. Międzyrzecz awansował w tym czasie o ponad 120 miejsc. Stawką było zamieszczenie nazw 22 miejscowości na planszy polskiej wersji gry Monopoly City. W naszym regionie udało się to tylko Gorzowowi Wlkp. z drugim miejscem i Zielonej Górze, która uplasowała się na 11 pozycji. W kategorii dzikich kart międzyrzeczanie przegrali z mieszkańcami Kostrzyna (15 miejsce), Nowej Soli (22 miejsce) oraz Wschowy (32 miejsce).