Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

"Nasze Dobre" - najlepsi wygrali promocję (zdjęcia, wideo)

Czesław Wachnik 68 324 88 29 [email protected]
Laureaci konkursu „Nasze Dobre” 2010 roku. Zapraszamy lubuskie firmy do udziału za rok (Fot. Tomasz Gawałkiewicz)
Laureaci konkursu „Nasze Dobre” 2010 roku. Zapraszamy lubuskie firmy do udziału za rok (Fot. Tomasz Gawałkiewicz)
Szefowie firm, których wyroby i usługi zwyciężyły w konkursie „Nasze Dobre” zgodnie podkreślali: - Nagroda podniesie prestiż firmy i wypromuje naszą działalność, a wtedy zyskamy nowych klientów.

Czytaj też: Spryciarze wiedzą, jak zarabiać pieniądzeW czwartek w zielonogórskim hotelu „Amadeus” zakończyliśmy trzecią edycję konkursu „Nasze Dobre”. O tytuły najlepszych rywalizowały 42 produkty i usługi. Kapituła wybrała 10 laureatów i przyznała jedno wyróżnienie. - Rok temu byłam jedną z laureatek i zdobyta wtedy nagroda wręcz otworzyła przed nami świat - podkreślała na gali Bogumiła Ulanowska, członek jury, sekretarz Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

 

Ewa Mazurkiewicz, także członek kapituły i zastępca dyrektora Lubuskiego Inspektora Inspekcji Handlowej, dodała: - Nagrodziliśmy oryginalne wyroby i usługi, dostępne wielu klientom. Mam nadzieję, że jakość produktów, które ocenialiśmy, będzie identyczna z tymi, które trafią do sprzedaży. Tylko wtedy firma ma gwarancję sukcesu.

Zwycięzcy odebrali nagrody z rąk Grzegorza Widenki, dyrektora zarządzającego oddziału Mediów Regionalnych w Zielonej Górze, Iwony Zielińskiej, redaktor naczelnej „Gazety Lubuskiej” oraz B. Ulanowskiej.

Oto nasi laureaci w kategorii ,,Produkt przemysłowy”:

Czytaj też:Z roku na rok przybywa nam milionerów1. Kołdra oraz poduszka medyczna Elaned, z zielonogórskiego Zakładu Produkcji Pościeli Świt Izabeli Wintoniak. Dyrektor Michał Wintoniak: - Cieszymy się z nagrody. To kolejny dowód, że nasze wyroby są wysokiej jakości. Zalecane są one dla alergików.

2. STREAMSOFT PRESTIŻ - moduł produkowany przez spółkę STREAMSOFT z Zielonej Góry. Jeden ze współwłaścicieli Jacek Szaferski: - Nasz system obsługuje wszystkie procesy biznesowe firmy. Jest już bardzo znany w kraju. Konkurs „GL” pomoże nam zyskać nowych klientów w regionie.

3. Mierniki i analizatory do pomiarów parametrów jakości energii elektrycznej oraz jej zużycia, zielonogórskiego Lumelu. Danuta Bińkuńska, członek zarządu: - Nasze urządzenie służy oszczędnościom w firmie. Sprzedajemy je w całej Polsce, a najmniej klientów mamy w Lubuskiem. Może teraz to się zmieni.

4. Skała Lubuska, z firmy Ziel-Bruk Makarewicz z Płotów. Edward Makarewicz, właściciel: - Skała Lubuska to nasz najnowszy produkt, przygotowany przez naszych inżynierów. Jestem dumny z niego. Namawiam inne firmy, aby startowały w „Naszym Dobrym”. Musimy promować swoje wyroby.

 

Laureaci w kategorii „Usługi”:

Czytaj też: Pieniądze dają szczęście1. Kompleksowe naprawy powypadkowe, Auto-Komplex Łukasz Szarama z Nowej Soli. Łukasz Szarama: - Nagrodę dedykuję rodzicom. Tata założył zakład 40 lat temu. Jesteśmy po to, aby kierowcom nieść profesjonalną pomoc.

2. Usługi w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego, protetyka kończyn, ortotyka tułowia, „Orto-Prot” Jan Kołodyński ze Świebodzina. Jan Kołodyński: - Moją firmę tworzą doświadczeni technicy i pomagają pacjentom, aby wracali do aktywności.

3. Galeria na sianie, firmy „Słoneczko” z Nowej Soli. Krzysztof Uchal, właściciel: - Zapraszam do siebie wszystkich zapracowanych. Zobaczą niepowtarzalną galerię, gdzie oferujemy wyjątkowe wyroby regionalnych rękodzielników i plastyków.

 

Laureaci w kategorii „Produkt spożywczy”:

1. Polska pieczona, Rzeźnictwo Grzegorz Zyguła ze Zbąszynka. Anna Zyguła, współwłaścicielka: - Cieszymy się z nagrody, bo jest ona uwieńczeniem 20-lecia firmy. To już nasza druga statuetka w tym konkursie. Marzę, aby polska pieczona stała się tradycyjnym wyrobem unijnym. Staramy się o to.

2. Szynka faszerowana z kaszą gryczaną i podrobami, zapiekana w cieście z firmy „Madaks” z Przytocznej. Właściciel Stanisław Mikanowicz: - Zaczynałem przed 30 laty od małej cukierni. Dzisiaj firma składa się m.in. z piekarni, masarni, cukierni. Liczę, że moja szynka nagrodzona w konkursie „GL” zostanie wypromowana na lokalnym rynku.

3. Chleb żytni-razowy, z firmy NITOR ze Świebodzina. Niestety, właściciele nie dojechali na uroczystość. Nagrodzony chleb jest wypiekany na naturalnym zakwasie żytnim razowym, zawiera wiele błonnika i minerałów.

Czytaj też: Część druga Lubuskiej Listy Płac

Wyróżnienie za atrakcyjną prezentację produktów podczas oceny kapituły otrzymały stylizacja i wykonanie sukien ślubnych i wieczorowych. To działalność firmy Kreacja Żannet ze Świebodzina. Żanna Moryson, właścicielka firmy bardzo ucieszyła się z nagrody: - Wspaniały prezent. Przygotowujemy kolekcje autorskie w oparciu o najnowsze trendy światowej mody. Wiele sukien trafia za granicę.

Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali certyfikaty, statuetki i promocję wartą 10 tys. zł na łamach „Gazety Lubuskiej” oraz na portalu www.gazetalubuska.pl

W najbliższym Magazynie przedstawimy trójkę laureatów wybranych przez Czytelników i internautów „GL”.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Uwaga na chińskie platformy zakupowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska