MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Oto uczniowie od Kochanowskiego. Bez żadnej lipy!

Zbigniew Borek
Zbigniew Borek
Uczniowie 5d SP nr 9 w dniu rozpoczęcia roku szkolnego przy „lipie Kochanowskiego” (szkoła nosi imię poety). Drzewko zostało uroczyście posadzone w zeszłym roku, rośnie więc razem z dzieciakami.
Uczniowie 5d SP nr 9 w dniu rozpoczęcia roku szkolnego przy „lipie Kochanowskiego” (szkoła nosi imię poety). Drzewko zostało uroczyście posadzone w zeszłym roku, rośnie więc razem z dzieciakami. archiwum klasy
- Żadni to prymusi, ale też nie łobuzy, może rywalizacja ich trochę „rozbuja” - mówi ze śm iechem Izabela Krzyżanowska o swoich uczniach

- Moja klasa jest jak na warunki publicznej oświaty mała, bo liczy 20 uczniów, w tym dziewięć dziewczynek, 11 chłopców. Żadni to prymusi, ale też nie łobuzy - mówi Izabela Krzyżanowska, wychowawczyni klasy 5d ze Szkoły Podstawowej nr 9 przy ul. Nowej w Gorzowie. Z zawodu jest biologiem, uczy więc przyrody, ale od - jak mówi „stosunkowo niedawna”, bo zmieniła pracę. - Liczę, że dzięki rywalizacji w Pokażcie klasę, uda mi się trochę moich uczniów „rozbujać”, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu - śmieje się wychowawczyni. Podesłała nam też foto swoich uczniów (jeszcze nie konkursowe), którzy w dniu rozpoczęcia roku szkolnego sfotografowali się przy „lipie Kochanowskiego” (SP nr 9 nosi imię poety). Drzewko zostało uroczyście posadzone w zeszłym roku, rosnąć więc będzie razem z dzieciakami!

Informacja o plebiscycie dotarła do Izabeli Krzyżanowskiej ze szkoły (dyrektor Jolancie Hreniak dziękujemy, to pierwsza klasa zgłoszona w Gorzowie!). Liczymy, że taką też drogą wiedzą już o naszym plebiscycie inni wychowawcy i lada chwila się do niego zgłoszą.

Przypominamy: plebiscyt będzie jak zwykle przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym klasy nam się przedstawią, w drugim ocenie Czytelników „GL” i jury będzie podlegało m.in. przygotowanie filmu zachęcającego do czytania książek oraz wykonanie karmnika dla ptaków. Chcecie się zgłosić? Wystarczy wysłać mail na [email protected]).

TUTAJ ZNAJDZIESZ WSZYSTKO O NASZYM PLEBISCYCIE POKAŻCIE KLASĘ

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska