Piłkarski rozkład jazdy na środę i czwartek (2-3 czerwca). Gra III liga, IV liga, klasa okręgowa, klasa A

Szymon Kozica
Szymon Kozica
W długi czerwcowy weekend w wielu lubuskich ligach rozegrane zostaną dwie kolejki spotkań
W długi czerwcowy weekend w wielu lubuskich ligach rozegrane zostaną dwie kolejki spotkań Szymon Kozica
Długi weekend sprzyja piłkarzom i odrabianiu ligowych zaległości. Na środę i czwartek (2-3 czerwca) zaplanowane zostały mecze III ligi, IV ligi, klasy okręgowej i klasy A. Na najwyższym z tych szczebli Warta Gorzów zagra przed własną publicznością, a spotkanie Lechii Zielona Góra zostało przełożone ze względu na lubuski finał Pucharu Polski.

III liga

  • Warta Gorzów Wlkp. - Gwarek Tarnowskie Góry (środa, 18.00)
  • Lechia Zielona Góra - Foto-Higiena Gać (przełożony na 9 czerwca)

IV liga

  • Stilon Prosupport Gorzów Wlkp. - Spójnia Ośno Lubuskie (3:0)
  • Korona Kożuchów - Pogoń Świebodzin (czwartek, 16.00)
  • Arka Nowa Sól - Czarni Browar Witnica (czwartek, 16.00)
  • Dąb Sława - Przybyszów - Polonia Słubice (czwartek, 16.00)
  • Lechia II Zielona Góra - Pogoń Skwierzyna (czwartek, 16.00)
  • Meprozet Stare Kurowo - Stal Sulęcin (czwartek, 16.00)
  • Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie - Odra Nietków (czwartek, 16.00)
  • ZAP Syrena Zbąszynek - Ilanka Rzepin (czwartek, 17.00)

Klasa okręgowa, Gorzów

  • Błękitni Lubno - Orzeł Międzyrzecz (środa, 18.00)
  • Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Lipki Wielkie (czwartek, 11.00)
  • Budowlani Murzynowo - Łucznik Strzelce Kraj. (czwartek, 16.00)

Obejrzyj wideo: Radość Zorzy Ochla po zwycięstwie nad Chynowianką Zielona Góra

Klasa okręgowa, Zielona Góra

  • Mieszko Konotop - Chynowianka Zielona Góra (środa, 18.00)
  • Promień Żary - Zorza Ochla (środa, 18.00)
  • Alfa Jaromirowice - Piast Czerwieńsk (środa, 18.30)

Klasa A, grupa II, Gorzów

  • Iskra Głuchowo - Zorza Kowalów (środa, 19.00)
  • Odra Górzyca - Juwenia Boczów (środa, 19.00)
  • Pogoń Krzeszyce - Znicz Trzemeszno (środa, 19.00)
  • SKP Słubice - FC Kursko (środa, 19.00)
  • Zew Dąbroszyn - Chrobry Drzeńsko (środa, 19.00)
  • Zieloni Lubiechnia Wielka - As Pieski (środa, 19.00)

Klasa A, grupa III, Gorzów

  • Noteć Górecko - LZS Bobrówko (środa, 17.00)
  • Pionier Zwierzyn - GKS Bledzew (środa, 17.00)
  • Uran Trzebicz - Błękitni Dobiegniew (środa, 17.00)
  • Sokół Gościm - Delta Stare Polichno (środa, 18.00)
  • Warta Wawrów - Zjednoczeni II Przytoczna (środa, 17.00)

Klasa A, grupa I, Zielona Góra

  • Bizon Wilkowo - Obra Trzciel (czwartek, 16.00)
  • Błękitni Ołobok - Zenit Ługów (czwartek, 16.00)
  • Delta Smardzewo - Victoria Szczaniec (czwartek, 16.00)
  • Medyk Cibórz - Jedność Podmokle (czwartek, 18.00)
  • Zorza Port 2000 Mostki - Schnug Chociule (czwartek, 18.00)

Klasa A, grupa II, Zielona Góra

  • Błękitni Zabłocie - Czarni Czarnowo (czwartek, 14.00)
  • Energetyk Dychów - Pogoń Wężyska (czwartek, 14.00)
  • Ikar Zawada - Start Płoty (czwartek, 14.00)
  • Znicz Leśniów Wielki - Spartak Budachów (czwartek, 14.00)
  • Sparta Mierków - Zjednoczeni Brody (czwartek, 16.00)
  • Budowlani II Lubsko - Fadom Nowogród Bobrz. (czwartek, 17.00)
  • Bóbr Bobrowice - Relax Grabice (czwartek, 18.00)

Klasa A, grupa III, Zielona Góra

  • Avia Siedlnica - Modrzew Modrzyca (środa, 18.00)
  • Błękitni Lubięcin - Piast Parkovia Trzebiechów (środa, 18.00)
  • Cargovia Kargowa - Pogoń Wschowa (środa, 18.00)
  • Czarni Rudno - Cuprum Czciradz (środa, 18.00)
  • Dąb II Sława - Przybyszów - MKS Nowe Miasteczko (środa, 18.00)
  • Sparta Łężyca - Orzeł Szlichtyngowa (środa, 18.00)
  • Błękitni Wierzbnica - Odra Klenica (czwartek, 13.00)

Klasa A, grupa IV, Zielona Góra

  • Orzeł Konin Żagański - KP Świdnica (czwartek, 15.00)
  • Kwisa Trzebów - Iskra Małomice (czwartek, 16.00)
  • KS Tomaszowo - Granica Żarki Wielkie (czwartek, 16.00)
  • Moczynianka Żagań - Błękitni Kotowice (czwartek, 16.00)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie