Ponad 30 tysięcy podpisów poparcia Lubuszan dla Jarosława Kaczyńskiego

(bat)
Marek Ast mowi, że nie spodziewał się aż takiego poparcia Lubuszan na listach wyborczych. Dlatego dziekuje za nie.
Marek Ast mowi, że nie spodziewał się aż takiego poparcia Lubuszan na listach wyborczych. Dlatego dziekuje za nie.
Ponad 30 tysięcy podpisów zebrali lubuscy członkowie oraz sympatycy Prawa i Sprawiedliwości pod listami poparcia Jarosława Kaczyńskiego. Dziś zarząd partii zorganizował konferencję prasową, by podziękować Lubuszanom za wsparcie.

- W czasie wyborów do Parlamentu Europejskiego udało się zebrać w regionie dziewięć tysięcy podpisów, teraz jest ich kilka razy więcej i wciąż przybywają - mówił szef lubuskiego PiS, poseł Marek Ast. W samej Zielonej Górze i Gorzowie podpisów było po ponad sześć tysięcy. - A to pokazuje, że w regionie rośnie poparcie dla naszej partii - uważa poseł Jerzy Materna. I mówi o chętnych do zapisania się do PiS. Po poludniu poseł Materna podał nam najnowszy wynik w zbieraniu podpisów - Jest ich już 7,7 tysiąca - mowił.

Partia liczy na to, że padnie rekord podpisów poparcia przy wyborach prezydenckich. Aleksander Kwaśniewski zebrał ich milion, PiS liczy na 1,5 miliona.

M. Ast odniósl sie też do sprawy wręczan ia pamiątkowych widokówek z prezydencką parą. - na pewno nie jest to tak, że pamiatkowe zdjęcia dostaje się za podpis - zapewniał. - Może niektorzy nadgorliwi dzialacze rozdawali je przy zbieraniu podpsiów, ale ja zabroniłem łączenia tych spraw. taka fotografię mozna otrzymać w biurze partii.

Wideo

Komentarze 205

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

t
toedi53
W dniu 09.05.2010 o 18:52, szalony0511 napisał:

Pomyśl głębiej.


Już sięgam stóp,głębiej nie mogę!!!!!!!!
t
teodi53
W dniu 09.05.2010 o 18:52, szalony0511 napisał:

Pomyśl głębiej.



Przekonałeś mnie do pisu!
s
szalony0511
W dniu 09.05.2010 o 10:36, hej napisał:

... ale na PiS nie będe głosować, więc sie nie ciesz...



Pomyśl głębiej.
s
szalony0511
W dniu 09.05.2010 o 10:48, toedi53 napisał:

Ja też nie!!!!!!!



Rozważcie.
s
szalony0511
W dniu 09.05.2010 o 11:56, zielony napisał:

Poucza ktoś, kto nie zna podstaw ortografii



Naprawdę.
s
szalony0511
W dniu 09.05.2010 o 10:29, toedi53 napisał:

Ona i on!!!!!!



A więc kto?
z
zielony
W dniu 09.05.2010 o 09:54, szalony0511 napisał:

Tyle razy piszę Tobie,że stać Cię na pisanie piękną polszczyzną.



Poucza ktoś, kto nie zna podstaw ortografii
t
toedi53
W dniu 09.05.2010 o 10:36, hej napisał:

... ale na PiS nie będe głosować, więc sie nie ciesz...


Ja też nie!!!!!!!
h
hej
W dniu 09.05.2010 o 09:50, szalony0511 napisał:

Cieszy mnie,że nie masz poglądów liberalnych.


... ale na PiS nie będe głosować, więc sie nie ciesz...
t
toedi53
W dniu 09.05.2010 o 09:57, szalony0511 napisał:

Kto?



Ona i on!!!!!!
s
szalony0511
W dniu 08.05.2010 o 11:41, toedi53 napisał:

A co nie rajcuje cię?



Kto?
s
szalony0511
W dniu 08.05.2010 o 11:40, toedi53 napisał:

Szalony0511!!! A czy broń Boże też jest trucizną? Proszę odpowiedz?



Co ma do rzeczy religia,a ponadto odbiegłeś znacznie od podjętego tematu.
s
szalony0511
W dniu 08.05.2010 o 11:27, toedi53 napisał:

Ty cyglombie nie być taki do przodka bo ci zadka zabraknie.Gupie to so twoje pociny,które cię synku osłabiajo,a nie wzmacniajo.Tak więc popracuj se trocha nad tom denno pisanino.Kostrzyn to widzi i Kostrzyn to doceni jak sie poprawisz.Powodzenia!!!!



Tyle razy piszę Tobie,że stać Cię na pisanie piękną polszczyzną.
s
szalony0511
W dniu 06.05.2010 o 22:18, Gość napisał:

Da,Da i to nawet 8mld z naszych podatków dla czarnej mafii z Watykanu.



Kogo masz na myśli?
s
szalony0511
W dniu 06.05.2010 o 22:16, hej napisał:

Zadnego problemu bo nie jestem PO. Uważaj bo Cie Twoja nienawiść udusi.



Cieszy mnie,że nie masz poglądów liberalnych.
Dodaj ogłoszenie