Ważna informacja dla Czytelników i Prenumeratorów...

  Ważna informacja dla Czytelników i Prenumeratorów

  Iwona Zielińska-Adamczyk

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Iwona Zielińska, redaktor naczelna "Gazety Lubuskiej".

  Iwona Zielińska, redaktor naczelna "Gazety Lubuskiej".

  Od dziś aż do odwołania nie będą mogli Państwo kupić „Gazety Lubuskiej” w punktach sprzedaży, do których prasę dostarcza RUCH SA. Pełną listę kiosków i punktów dystrybucyjnych innych firm, gdzie dostarczymy zwiększone nakłady naszej gazety, publikujemy poniżej.
  Iwona Zielińska, redaktor naczelna "Gazety Lubuskiej".

  Iwona Zielińska, redaktor naczelna "Gazety Lubuskiej".

  Każdego dnia dziennikarze i redaktorzy „Gazety Lubuskiej” tworzą dla Państwa największą w województwie lubuskim gazetę codzienną. Informujemy, doradzamy, ostrzegamy, komentujemy, rozmawiamy. Dzięki temu mamy poczucie ciągłego budowania wspólnoty ludzi świadomych swojego miejsca na ziemi, dobrze poinformowanych, mających swoje zdanie. A nade wszystko – ludzi ufających sobie. Dlatego przekazanie Państwu informacji o problemach z dostępnością naszego dziennika jest dla nas ogromnie ważne i zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, gdzie mogą kupić swoją gazetę.

  Ostatnio skarżyli się Państwo na problemy z dostępnością naszego dziennika.
  Jest to spowodowane kłopotami finansowymi jednej z firm dystrybuujących prasę – spółki RUCH SA. Brak gazet w kioskach wpływa nie tylko na naszą reputację, ale również właścicieli kiosków, którzy nie otrzymują gazet do sprzedaży. Nie mogliśmy na to dłużej pozwalać. Postanowiliśmy działać szybko, by nie narażać Państwa na dodatkowe uciążliwości. Zdecydowaliśmy się wycofać „Gazetę Lubuską” z punktów sprzedaży obsługiwanych przez RUCH SA, a w zamian rozbudować sieć sprzedaży u innych dystrybutorów.

  W tych zdarzeniach nie ma naszej winy, ale nie zamierzamy się tej sytuacji biernie poddać. Przede wszystkim w Państwa interesie. Już dziś apelujemy do Was, naszych Czytelników, którym leży na sercu los Waszej gazety – przekażcie swoim przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, informacje, gdzie można nas kupić. Teraz pora na nasz własny, zdecydowany ruch. Podajcie to dalej! Gazety są solą demokracji naszych lokalnych ojczyzn, zawalczmy razem o to, aby dotarły do wszystkich zainteresowanych.

  „Gazetę Lubuską” mogą Państwo wciąż kupić w około 900 placówkach handlowych na terenie województwa. We wszystkich punktach sprzedaży sieci Kolporter i Garmond, w galeriach handlowych, w niemal każdym supermarkecie, na każdej stacji benzynowej wszystkich znanych sieci oraz w setkach placówek Poczty Polskiej.

  To nie koniec. W mniejszych miejscowościach rozwijamy przecież własną sieć dystrybucji, dzięki której docieramy nawet do niewielkich wiejskich sklepów.

  Należy dodać, że najpewniejszym sposobem na codzienną lekturę „Gazety Lubuskiej” jest prenumerata pocztowa oraz poranna – dostarczana codziennie do skrzynek pocztowych.

  Sensem pracy każdego dziennikarza i każdej redakcji jest relacja z Czytelnikami. To dla Was pracujemy i to o Wasze zaufanie zabiegamy. Dlatego gramy w otwarte karty i wprost informujemy o naszej decyzji i powodach jej podjęcia. Potwierdzamy jednocześnie, że może ona rodzić przejściowe niedogodności – gazety mogą zniknąć z niektórych placówek handlowych. W każdym przypadku jednak „Gazeta Lubuska” pojawi się w innych, dodatkowych, punktach sprzedaży na tej samej ulicy.

  Bez względu na, miejmy nadzieję, przejściowe trudności RUCH SA, do którego jesteśmy gotowi powrócić natychmiast po unormowaniu sytuacji, będziemy każdego dnia pracować nad ułatwieniem dostępności Waszej gazety.

  Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, a w razie jakichkolwiek trudności z nabyciem naszego tytułu o:
  • telefon: 68 381 70 08
  • lub mail: dystrybucja.zg@polskapress.pl.


  Redaktor Naczelna Iwona Zielińska z zespołem „Gazety Lubuskiej” i redaktorami naczelnymi gazet Polska Press Grupy

  Iwona Zielińska
  redaktor naczelna „Gazety Lubuskiej”


  Gdzie znajdziesz „Gazetę Lubuską”?  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Już 25 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.