Wielki sukces gorzowskich koszykarek!

Aleksandra Chomać zdobyła w sobotnim meczu trzy punkty
Zespół KSSSE AZS PWSZ Gorzów zdobył brązowy medal mistrzostw Polski. Gorzowianki w czwartym meczu wygrały w Lesznie z Dudą 79:66.

Po dwóch kwartach gorzowianki przegrywały 35:41, ale po przerwie pokazały, kto jest lepszy i komu należy się medal. Już po trzeciej partii wyszły na jednopunktowe prowadzenie - 55:54. A w decydującej odsłonie rozbiły rywalki 24:12 i uwieńczyły najlepszy sezon w historii klubu, zdobywając upragniony brązowy medal.

Po ostatniej syrenie wystrzeliły korki od szampanów i zaczął się szalony taniec radości.