PROGRAM WINOBRANIA 2018 -- SOBOTA 8 WRZEŚNIA
IMPREZY SPORTOWE
- godz. 8.00 XXXIV Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra „Winobranie 2018” w strzelaniach myśliwskich
(strzelnica myśliwska w Krutli k/Wolsztyna, organizator: Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy, ul. Poznańska 13) - godz. 9.00 Ogólnopolskie Zawody Aqua Laser-Run Dzieci, Młodzieży i Oldbojów (Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, ul. Olimpijska 20, organizator: Zielonogórski Klub Sportowy)
- godz. 9.30 Ogólnopolski Turniej Winobraniowy w Minisiatkówce Dziewcząt (hala sportowa Zespołu Edukacyjnego nr 4, ul. Drzonków-Szkolna 2, organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Świt”)
- godz. 10.00 Ogólnopolski Turniej Winobraniowy w Akrobatyce Sportowej (hala akrobatyczna, ul. Urszuli, organizator: Stowarzyszenie Akrobatyki Sportowej)
- godz. 10.00 VI Turniej Winobraniowy Piłki Ręcznej Mężczyzn - Eliminacje Wojewódzkie Pucharu Polski (hala sportowa ul. Szafrana 6, organizator: AZS Uniwersytet Zielonogórski)
- godz. 10.00 Mecz piłki nożnej ligi młodzik TS Przylep v. Korona Wschowa (boisko MOSiR ul. Amelii, organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze)
- godz. 10.00 Turniej Winobraniowy w strzelectwie sportowym dla dzieci i młodzieży szkolnej (strzelnica, ul. Strzelecka 22, organizator: Zielonogórski Klub Sportowy „Gwardia”)
- godz. 11.00 Mecz piłki nożnej ligi junior młodszy Spartakus v. Czarni Żagań (boisko MOSiR ul. Sulechowska, organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze)
- godz. 12.30 Mecz piłki nożnej ligi junior młodszy TS Przylep v. Tęcza Krosno Odrzańskie (boisko MOSiR ul. Amelii, organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze)
- godz. 17.00 IX LOTTO Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar Gazety Lubuskiej (ul. Bohaterów Westerplatte w pobliżu biurowca PGNiG, organizator: Totalizator Sportowy Sp. z o. o. oraz Lubuskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej)
- godz. 19.00 33. Nocny Bieg Bachusa (start ul. Bohaterów Westerplatte w pobliżu biurowca PGNiG, organizator: Lubuskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej)
- godz. 19.05 IV Winobraniowy Marsz Nordic Walking (start ul. Bohaterów Westerplatte w pobliżu biurowca PGNiG, organizator: Lubuskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej)
PROGRAM WINOBRANIA 2018 -- NIEDZIELA 9 WRZEŚNIA
IMPREZY SPORTOWE
- godz. 9.30 II Bieg 4 Żywiołów (tor przeszkód, ul. Racula-Chmielna, organizator: Stowarzyszenie „Racula”)
- godz. 9.30 Ogólnopolski Turniej Winobraniowy w Minisiatkówce Dziewcząt (hala sportowa Zespołu Edukacyjnego nr 4, ul. Drzonków-Szkolna 2, organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Świt”)
- godz. 10.00 Ogólnopolski Turniej Winobraniowy w Akrobatyce Sportowej (hala akrobatyczna, ul. Urszuli, organizator: Stowarzyszenie Akrobatyki Sportowej)
- godz. 10.00 Winobraniowy Turniej Brydża o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra (Palmiarnia Zielonogórska ul. Wrocławska 12a, organizator: Okręgowy Związek Brydża Sportowego w Zielonej Górze)
- godz. 12.00 Otwarte Mistrzostwa Lubuskiego w Powożeniu Zaprzęgami (Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie, ul. Olimpijska 20, organizator: Lubuski Związek Jeździecki)
PROGRAM WINOBRANIA 2018 -- WTOREK 11 WRZEŚNIA
IMPREZY SPORTOWE
- godz. 14.00 56. Mityng Winobrania 2018 (stadion MOSiR ul. Sulechowska 37, organizator: Zielonogórski Ludowy Klub Lekkoatletyczny)
PROGRAM WINOBRANIA 2018 -- ŚRODA 12 WRZEŚNIA
IMPREZY SPORTOWE
- godz. 15.00 Mecz piłki nożnej ligi junior starszy KS Falubaz Zielona Góra v. Czarni Żagań (boisko MOSiR ul. Sulechowska, organizator: KS Falubaz Zielona Góra)
PROGRAM WINOBRANIA 2018 -- CZWARTEK 13 WRZEŚNIA
IMPREZY SPORTOWE”
- godz. 16.00 Winobraniowy Turniej Skoku o Tyczce 2018 (stadion MOSiR ul. Sulechowska 37, organizator: Zielonogórski Ludowy Klub Lekkoatletyczny)
PROGRAM WINOBRANIA 2018 -- SOBOTA 15 WRZEŚNIA
SCENA MIASTECZKA WINIARSKIEGO (Stary Rynek przy Ratuszu)- WARSZTATY SLACKLINE (deptak, plac przed sceną Miasteczka Winiarskiego)
[b]godz. 17.00 - 19.00
„Uczymy się chodzić po taśmie” warsztaty slackline dla dzieci
godz. 21.00 - 22.00 Dyscyplina sportowa polegająca na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie
IMPREZY SPORTOWE
- godz. 8.00 WWRT - Wielki Winobraniowy Rajd Turystyczny (start plac przed Sceną Winobraniową – Plac Powstańców Wielkopolskich, organizator: Fundacja HIFI w Zielonej Górze)
- godz. 10.00 Mecz piłki nożnej ligi młodzik Parafialny MKS Zryw Zielona Góra v. APMM Falubaz II Zielona Góra (boisko MOSiR ul. Amelii, organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze)
- godz. 10.00 Ogólnopolski Winobraniowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn (hala sportowa ul. Szafrana 6, organizator: AZS Uniwersytet Zielonogórski)
- godz. 10.00 II Winobraniowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra (Pole Golfowe w Przytoku, organizator: Stowarzyszenie „Przytok Golf Resort”)
- godz. 12.00 XVII Lubuski Winobraniowy Festiwal Piłki Ręcznej Zielona Góra (boisko i hala Gimnazjum nr 2 ul. Św. Cyryla i Metodego 9, hala VII Liceum Ogólnokształcącego ul. Stanisława Wyspiańskiego 12, organizator: Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus”)
- godz. 12.00 Rajd Rowerowy Gladiator MTB (Park Poetów, teren Anabo Dealer Renault i Dacia, organizator: Stowarzyszenie „Zielona Góro Zacznij Biegać”)
- godz. 14.00 Bieg Gladiatora dla Dzieci (Park Poetów, teren Anabo Dealer Renault i Dacia, organizator: Stowarzyszenie „Zielona Góro Zacznij Biegać”)
- godz. 15.00 III Charytatywny Bieg Gladiatora (Park Poetów, teren Anabo Dealer Renault i Dacia, organizator: Stowarzyszenie „Zielona Góro Zacznij Biegać”)
- godz. 15.00 Mecz piłki nożnej IV ligi KS Falubaz Zielona Góra v. Czarni Witnica (boisko - „dołek”, MOSiR ul. Sulechowska, organizator: KS Falubaz Zielona Góra)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?