Zakończył się II drużynowy bieg o puchar Lotto - mamy wyniki (zdjęcia)

(ann)
Drużyny ADB, Senator i Pocztowca stanęły na podium
Drużyny ADB, Senator i Pocztowca stanęły na podium Anna Szmytkowska
Dokładnie o godz.. 17.30 wystartował II drużynowy bieg o puchar Lotto. Długość trasy - 2,5 km. Liczą się rezultaty wszystkich członków drużyn.

Bieg o Puchar Lotto

Bieg wystartował na ul. Bohaterów Westerplatte. Trasa mierząca 2,5 km wiodła ulicami Boh. Westerplatte, Wojska Polskiego, Reja, Jedności, Drzewną, Bankową. Meta znajdowała się tuż za Galerią Graffitt.

Impreza zgromadziła wielu widzów. Wystartowało 46 drużyn, każda liczyła trzech zawodników. I to suma czasów wszystkich zawodników zadecydowała o klasyfikacji końcowej. Wszystkie drużyny zostały wystawione przez firmy i instytucje z woj. lubuskiego. Dodatkowo 10 drużyn to reprezentanci oddziałów Totalizatora Sportowego z całego kraju, m.in. z Warszawy i Opola.

Przed startem i po zakończonym biegu o kondycję zawodników dbali uczniowie studium medycznego. Masowali oni mięśnie i stawy uczestnikom biegu. Dzięki temu ich organizmy szybciej się zregenerowały.

Walka była zacięta, bo już po blisko 10 min. na mecie pojawił się pierwszy zawodnik.
Ostatecznie wygrała drużyna ADB z czasem 27:02. Drugie miejsce zajęli pracownicy Senatora, czas 28:08. A trzecie przypadło Pocztowcowi z Zielonej Góry, czas 28:52.