Joanna Niedziela

Joanna Niedziela

RedaktorGazeta LubuskaZielona Góra

278 materiałów

Dziennikarstwem interesowałam się od kiedy poczułam, że pisanie sprawia mi frajdę, a ciekawość świata nie pozwala przejść obok wielu spraw obojętnie. Obecnie jestem studentką trzeciego roku na kierunku marketing i sprzedaż. Na co dzień zajmowałam się głównie kreowaniem treści na portale społecznościowe, zachęcając internautów do aktywnego udziału w życiu marek.   
 

Cyberoszuści atakują! Ofiarami są seniorzy i młodzi. Z kont kradną pieniądze, zaciągają kredyty, które trzeba spłacać. Jak działają oszuści? | Gazeta Lubuska


Do Gazety Lubuskiej trafiłam niedawno i jako rodowitą zielonogórzankę cieszy mnie to niezwykle, bo gdzie o życiu miasta można dowiedzieć się więcej? Czuję, że pod skrzydłami świetnych dziennikarzy, którzy codziennie wprowadzają mnie w tajniki życia redakcji, będę umieć jeszcze lepiej opisywać co mi w duszy gra.   
 

Nielegalny hotel pracowniczy na jednym z zielonogórskich osiedli? Mieszkańcy czują się bezradni | Gazeta Lubuska

"Reaguj, nie bądź obojętny!". Zima to trudny czas, sprawdź gdzie zadzwonić aby uzyskali pomoc i dach nad głową | Gazeta Lubuska


A co gra? Interesuje mnie szeroko pojęty lifestyle i o tym piszę najchętniej, bo podróże, sport i dobre jedzenie zajmują dużą część mojego serca. A, jak wiadomo, jak się pisze prosto z serca, to i czytanie przynosi radość. 

Rozwiń opis