Bartek Jędrzejak: podziękujmy Aniołom

as
Bartek Jędrzejak zachęca do nagradzania tych, którzy pomagają innym
Bartek Jędrzejak zachęca do nagradzania tych, którzy pomagają innym Archiwum
Udostępnij:
Jeśli doznałeś pomocy od innych, gdy potrzebowałeś wsparcia - w chorobie, trudnej sytuacji życiowej lub ktoś zafundował Tobie naukę, wypoczynek – możesz mu pięknie podziękować.

Mamy w regionie wiele Aniołów. Pomagają chorym, dzieciom i uczniom ułatwiają naukę i start życiowy, ratują, gdy dojdzie do wypadku. A często codziennie są obok, bo opiekują się ludźmi i i zwierzętami. Robią to, bo chcą. Podziękuj im. Bartek Jędrzejak, gwiazda telewizyjna TVN, od lat wspiera akcję "Warto jest pomagać" i Anioła Roku. I w tym roku apeluje o to, abyśmy podziękowali ludziom dobrego serca.

Rozejrzyj się wokół, na pewno poznałeś już Anioły. Czasami to fundacje, stowarzyszenia, lokalne firmy, a często konkretna osoba. Zgłoś Anioły do kolejnej edycji Lubuskiego Anioła Roku. Laureaci będą bohaterami pięknego koncertu na finał akcji Warto jest pomagać. Odbiorą imponujące statuetki 17 grudnia, w hali akrobatyczno - sportowej przy ul. Urszuli 22 w Zielonej Górze.

Grzegorz Hryniewicz, prezes stowarzyszenia "Warto jest pomagać", organizator grudniowego koncertu: - Gorąco zachęcam do zgłaszania Aniołów. Podziękujcie Państwo tym, którzy nie szczędzą czasu i pieniędzy dla innych, potrzebujących. Powtarzam od lat - dobro wraca. Każdy gest jest ważny.

Nominować Anioła może każdy. Na zgłoszenie masz czas do 30 listopada. Masz pytania? Dzwoń i pisz: 510 026 992, [email protected]

XII edycja charytatywnej Gali „Warto jest pomagać” już 17 grudnia o godz. 19:00 w Hali Sportowej przy ul. Urszuli w Zielonej Górze.

WYSTĄPIĄ:
Robert Kudelski, Marcin Wiśniewski, Tomasz Zubilewicz, duet (Ostre cięcie) Tomasz Schmidt i Andrzej Wierzbicki, Dawid Portasz, Paweł Stasiak, Katarzyna Skrzynecka, Kuba Badach, rodzeństwo Małgorzata Hryniewicz i Grzegorz Hryniewicz.
Anioły Roku wręczy Bartek Jędrzejak :)

Koncert poprowadzą: Magda Mikołajczyk i Leszek Jenek

Cegiełki w cenie 60zł dostępne od 14 listopada we wszystkich punktach sprzedaży www.abilet.pl

Zobacz kandydatów zgłoszonych do udziału w plebiscycie
KLIKNIJ

Bartek Jędrzejak: podziękujmy Aniołom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Lubuska