Czar czarnych krążków znów zapanował w Zielonej Górze! Trzeci raz na kilka dni zagościła giełda płyt winylowych

Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak
Kto słucha muzyki z czarnych krążków, ten wie jaka to jakość i jaki odbiór. Fani potrafią miesiącami szukać brakujących egzemplarzy do kolekcji. Latami zachwycają kolejne pokolenia projekty okładek. W Zielonej Górze trzeci raz fani pochylają się nad tymi skarbami.

Giełda płyt winylowych. Gdzie i kiedy?

Do soboty, 16 września w centrum handlowym Focus Mall trzeci raz gości giełda płyt winylowych. To wydarzenie poprzednimi razy cieszyło się dużym zainteresowaniem. Swoje kolekcje prezentują wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. W ofercie jest kilka tysięcy czarnych krążków z różnymi gatunkami muzyki, największych polskich i zagranicznych artystów, płyty CD oraz kasety magnetofonowe.
Biuro prasowe Focus Mall informuje, że stoiska wystawców z całej Polski dostępne są na poziomie 0 galerii w godzinach 9 – 21.

- Giełda Płyt Winylowych cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Organizujemy już 3. edycję tego wydarzenia w galerii Focus Mall, bo wśród naszych klientów jest wiele pasjonatów unikalnych brzmień. Oczywiście zachęcamy do udziału również tych, którzy do tej pory nie mieli okazji posłuchać, jak brzmi muzyka odtwarzana z płyt winylowych – podkreśla Anna Łukasiewicz, Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Kto szuka rzadkich tytułów do kolekcji lub chce porozmawiać o muzyce, to jeszcze w sobotę może odwiedzić galerię Focus Mall.

Źródło: Focus Mall

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska
Dodaj ogłoszenie