Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018: Dzień pierwszy. Historia i WOS [PYTANIA, MOŻLIWE ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE]

red.
W środę,  18 kwietnia 2018 r., o 9.00 rozpoczął się EGZAMIN GIMNAZJALNY z historii i wiedzy o społeczeństwie. Na jego rozwiązanie uczniowie mieli godzinę. Potem będzie przerwa i kolejna część egzaminu – z języka polskiego. W związku z tym, że test ten zawiera także pracę pisemne, ta część egzaminu trwać będzie 90 minut. W czwartek egzamin rozpocznie się testem z biologii, chemii, fizyki i geografii (60 minut), a po przerwie z matematyki (90 minut). Natomiast w piątek egzamin z języka obcego odbędzie się na dwóch poziomach. Najczęściej młodzież wybiera język angielski, a drugim miejscu jest niemiecki. Najpierw będzie test na poziomie podstawowym (60 minut), a po przerwie - rozszerzonym (także 60 minut). Arkusze z zadaniami przygotowała Centralna Komisja Egzaminacyjna i okręgowe komisje egzaminacyjne. Testy są więc jednakowe w całej Polsce. Oceniane będą przez zewnętrznych egzaminatorów.Zobacz na kolejnych slajdach, z jakimi pytaniami musieli zmierzyć się uczniowie na egzaminie z historii i WOS. Publikujemy arkusze z zadaniami przygotowaną przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Czytaj też: Rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne! Potrwają trzy dni [ZDJĘCIA]Egzamin gimnazjalny z matematyki. Jak dobrze go zdać? Pięć rad dla gimnazjalistów na sukces podczas egzaminu z matematykiZobacz: Czy nauczyciel może przeglądać telefony komórkowe uczniów?POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
W środę, 18 kwietnia 2018 r., o 9.00 rozpoczął się EGZAMIN GIMNAZJALNY z historii i wiedzy o społeczeństwie. Na jego rozwiązanie uczniowie mieli godzinę. Potem będzie przerwa i kolejna część egzaminu – z języka polskiego. W związku z tym, że test ten zawiera także pracę pisemne, ta część egzaminu trwać będzie 90 minut. W czwartek egzamin rozpocznie się testem z biologii, chemii, fizyki i geografii (60 minut), a po przerwie z matematyki (90 minut). Natomiast w piątek egzamin z języka obcego odbędzie się na dwóch poziomach. Najczęściej młodzież wybiera język angielski, a drugim miejscu jest niemiecki. Najpierw będzie test na poziomie podstawowym (60 minut), a po przerwie - rozszerzonym (także 60 minut). Arkusze z zadaniami przygotowała Centralna Komisja Egzaminacyjna i okręgowe komisje egzaminacyjne. Testy są więc jednakowe w całej Polsce. Oceniane będą przez zewnętrznych egzaminatorów.Zobacz na kolejnych slajdach, z jakimi pytaniami musieli zmierzyć się uczniowie na egzaminie z historii i WOS. Publikujemy arkusze z zadaniami przygotowaną przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Czytaj też: Rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne! Potrwają trzy dni [ZDJĘCIA]Egzamin gimnazjalny z matematyki. Jak dobrze go zdać? Pięć rad dla gimnazjalistów na sukces podczas egzaminu z matematykiZobacz: Czy nauczyciel może przeglądać telefony komórkowe uczniów?POLECAMY PAŃSTWA UWADZE: Urszula Baumann
W środę, 18 kwietnia 2018 r., o 9.00 rozpoczął się EGZAMIN GIMNAZJALNY z historii i wiedzy o społeczeństwie. Na jego rozwiązanie uczniowie mieli godzinę. Potem będzie przerwa i kolejna część egzaminu – z języka polskiego. W związku z tym, że test ten zawiera także pracę pisemne, ta część egzaminu trwać będzie 90 minut.

W środę, 18 kwietnia 2018 r., o 9.00 rozpoczął się EGZAMIN GIMNAZJALNY z historii i wiedzy o społeczeństwie. Na jego rozwiązanie uczniowie mieli godzinę. Potem będzie przerwa i kolejna część egzaminu – z języka polskiego. W związku z tym, że test ten zawiera także pracę pisemne, ta część egzaminu trwać będzie 90 minut.

W czwartek egzamin rozpocznie się testem z biologii, chemii, fizyki i geografii (60 minut), a po przerwie z matematyki (90 minut).

Natomiast w piątek egzamin z języka obcego odbędzie się na dwóch poziomach. Najczęściej młodzież wybiera język angielski, a drugim miejscu jest niemiecki. Najpierw będzie test na poziomie podstawowym (60 minut), a po przerwie - rozszerzonym (także 60 minut).

Arkusze z zadaniami przygotowała Centralna Komisja Egzaminacyjna i okręgowe komisje egzaminacyjne. Testy są więc jednakowe w całej Polsce. Oceniane będą przez zewnętrznych egzaminatorów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska