Finał Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w piłce nożnej [WYNIKI]

(red.)
ZSO nr 1 w Gorzowie
11 szkolnych reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział w zakończonych dzisiaj zawodach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w piłce nożnej.

Do finałowej rozgrywki o medale awansowali reprezentanci ZS Technicznych i Ogólnokształcących, ZS Budowlanych i Samochodowych, ZS Ekonomicznych i gospodarze rozgrywek - drużyna I Liceum Ogólnokształcącego.

Złote medale i tytuły mistrzów Gorzowa wywalczyli piłkarze ZSBiS wygrywając w finale z zawodnikami ZSTiO 8:4. Trzecie miejsce wywalczyli reprezentanci ZS Ekonomicznych po zwycięstwie 4:1 z zawodnikami z Puszkina. Królem strzelców rozgrywek został reprezentant ZS Mechanicznych - Krystian Malinowski - zdobywca 22 goli.

Zawody na boiskach I LO zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy razem z Młodzieżowym Klubem Sportowym PUSZKIN w Gorzowie Wlkp.