MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koronawirus w Lubuskiem. Co z imprezami i koncertami w klubach? X-Demon, Studio, Heaven, Kawon, C-60 ogłosiły swoje decyzje

Zdzisław Haczek
Zdzisław Haczek
Kluby taneczne i muzyczne odwołują swoje imprezy. Czy to taneczne, czy to koncerty. W Kawonie w Zielonej Górze zespół Bokka na razie nie wystąpi.
Kluby taneczne i muzyczne odwołują swoje imprezy. Czy to taneczne, czy to koncerty. W Kawonie w Zielonej Górze zespół Bokka na razie nie wystąpi. Zdzisław Haczek/Gazeta Lubuska
Kluby taneczne i muzyczne odwołują swoje imprezy. Czy to taneczne, czy to koncerty i wydarzenia kabaretowe.

W czwartek, 12 marca 2020 r. klub X-Demon w Zielonej Górze ogłosił: „W trosce o bezpieczeństwo naszych gości, stosujemy się do aktualnych zaleceń Głównego Urzędu Sanitarnego i informujemy, że odwołujemy wszystkie wydarzenia w klubie X-Demon Zielona Góra do 25 marca 2020 r.”

W czwartek, 12 marca 2020 r. klub MagnetOffOn przy ul. Jagiełły w Gorzowie odwołał wszystkie planowane w najbliższym czasie wydarzenia.

Gorzowski klub C-60 przy ul. Zaułek poinformował, że: „Potwierdzamy, iż decyzją premiera RP, organizacja wszelkich imprez zostaje zawieszona do 25 marca. Jak zatem jasno wynika, najbliższe wydarzenia w naszym klubie nie odbędą się”.

W środę, 11 marca, zielonogórski klub Heaven ogłosił: „W trosce o zdrowie i życie naszych gości oraz zgodnie z zaleceniami Sztabu Kryzysowego przy Prezydencie Miasta Zielona Góra oraz Wojewody Lubuskiego, z którymi pozostajemy w stałym kontakcie informujemy, że Klub Heaven w okresie od 12 do 25 marca będzie nieczynny”.

Hot Shots też odwołuje imprezy taneczne

W czwartek, 12 marca, Hot Shots Music Club & Bilard przy ul. Dąbrowskiego w Zielonej Górze, ogłosił, że „zgodnie z zaleceniami Urzędu Miasta Zielona Góra, w piątek, 13 marca zostaje zawieszona impreza taneczna. Do dyspozycji gości pozostaje sala bilardowa.
W sobotę impreza taneczna nie odbędzie się”.

W czwartek, 12 marca, klub Studio w Gorzowie Wlkp. poinformował, że „w trosce o zdrowie naszych Gości, po konsultacjach z policją, władzami regionu oraz służbami medycznymi podjęliśmy decyzje o zamknięciu Klubu Studio Gorzów Wlkp. W okresie od 12 do 25 marca Klub Studio Gorzów Wlkp. będzie nieczynny! Imprezy z zaplanowanymi Artystami w tym okresie zostają przełożone na okres późniejszy”.

Piekarnia Cichej Kobiety też odwołuje wydarzenia

W czwartek, 12 marca, zielonogórska Piekarnia Cichej Kobiety przy ul. Fabrycznej ogłosiła: „Drodzy Klubowicze, w trosce o Wasze bezpieczeństwo odwołujemy wszystkie wydarzenia do 25 marca. Wraz z organizatorami i artystami pracujemy nad przeniesieniem zaplanowanych w tym czasie wydarzeń. O szczegółach będziemy Was niezwłocznie informować”.

W czwartek, 12 marca, Piwnica Artystyczna Kawon w Zielonej Górze ogłosiła: „Drodzy Państwo, niestety, ale ze względu na panującą sytuację, jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie koncerty/kabarety do końca marca. Gdy tylko uda nam się z Artystami znaleźć pasujące daty, od razu Państwa poinformujemy, dlatego prosimy wstrzymać się jeszcze ze zwrotami biletów, gdyż zachowują one ważność na nowe terminy. Jednocześnie informujemy, że pub/restauracja działają normalnie”.

Odwołane wydarzenia w Piwnicy Kawon w Zielonej Górze

  • 16 marca – Grupa Improwizacji Siedem Razy Jeden
  • 20 marca – koncert zespołu Dobre Piwo
  • 21 marca – koncert zespołu Kwiat Jabłoni
  • 22 marca – koncert Mesajah
  • 27 marca – koncert zespołu The Rumjacks
  • 29 marca – koncert zespołu Bokka

Dyrektorzy szkół i kuratorzy oświaty apelują do dzieci i młodzieży o pozostanie w domach i samodzielną naukę

od 16 lat
Wideo

Ceny warzyw i owoców w maju

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska