MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nasze Dobre Lubuskie 2014. Siadać za kierownicą, czy nie?

Redakcja
- Chcemy, by nasze alkotesty były tanie i ogólnodostępne - mówi Łukasz Baziuk z zielonogórskiej firmy Test&Drive.
- Chcemy, by nasze alkotesty były tanie i ogólnodostępne - mówi Łukasz Baziuk z zielonogórskiej firmy Test&Drive. Mariusz Kapała
Takie wątpliwości pomoże rozwiać jednorazowy alkotest zielonogórskiej firmy Test&Drive, zgłoszony do ,,Naszego Dobrego”.

Trwa siódma edycja plebiscytu ,,Nasze Dobre Lubuskie”, którego celem jest promocja lokalnych firm. Do konkursu można zgłaszać produkty spożywcze, przemysłowe i usługi. Warunek jest jeden - muszą być dobrej jakości. W każdej kategorii kapituła przyzna po trzy certyfikaty ,,Nasze Dobre Lubuskie” oraz nagrody w postaci kampanii reklamowych na łamach ,,GL” i w portalu internetowym. Czytelnicy wybiorą trzy najpopularniejsze produkty lub usługi. Wartość wszystkich nagród wynosi aż 240 tys. zł.

O znak jakości chce powalczyć firma Test&Drive z Zielonej Góry. Do konkursu zgłosiła alkotest jednorazowy. - Urządzenie z dokładnością 99 proc. wskaże, czy możemy wsiąść za przysłowiowe kółko, czy lepiej się wstrzymać - wyjaśnia Łukasz Baziuk. - Chcemy, by nasze alkotesty były tanie i ogólnodostępne, tak, aby każdy miał możliwość przebadania się. 

Do wszystkich poprzednich edycji plebiscytu zgłaszane było pieczywo. Nie inaczej jest i teraz. Andrzej Udziela z Ko_walowa k. Rzepina od 22 lat prowadzi piekarnię MIKA. Przychylność  jurorów i Czytelników chce zdobyć Dobrym chlebem z Kowalowa.

- To chleb żytni, ręcznie wyrabiany i wypiekany tradycyjną metodą w piecach ceramicznych opalanych węglem - zdradza tajniki jego powstawania. - Wypiekamy go tylko z ukwaszonej mąki żytniej, wody i soli, bez drożdży. Chleb posypany jest mieszanką ziaren, które zbogacają pieczywo w błonnik, witaminy i minerały .

Zupełnie inną propozycję ma Beata Pietrzak z Dąbia, właścicielka Firmy Handlowo -Usługowej Admar. Oferuje rodzinom aktywny wypoczynek na łonie natury. Na działce liczącej 3 ha znajduje się zarybiony staw, plaża, kort tenisowy, boisko do piłki plażowej i duży plac zabaw dla dzieci. - Osoby przyjeżdżające mogą łowić ryby (bez obowiązku ich kupowania), grillować, opalać się, spacerować, grać w tenisa lub w piłkę – wymienia pani Beata.

Na zgłoszenia czekamy do 23 października. 6 listopada rozpocznie się głosowanie Czytelników. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 17 grudnia podczas uroczystej gali.

 

Tu znajduje się FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY „NASZE DOBRE LUBUSKIE 2014” 

Tu przeczytasz REGULAMIN PLEBISCYTU „NASZE DOBRE LUBUSKIE 2014”

 

PARTNERZY PLEBISCYTU:

ASTEC

 

FREEEN
 

LPF

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska