reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 9 i Senatu, okręg nr 24

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci. Aby ułatwić Ci sprawdzenie wyników, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 9 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 24 wraz z poparciem, które otrzymali. Na tych kandydatów głosować mogli wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: brzeziński, łódzki wschodni oraz część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź: Osiedle Andrzejów, Osiedle Chojny, Osiedle Chojny - Dąbrowa, Osiedle Dolina Łódki, Osiedle Górniak, Osiedle Mileszki, Osiedle Nowosolna, Osiedle Nr 33, Osiedle Olechów - Janów, Osiedle Piastów - Kurak, Osiedle Rokicie, Osiedle Ruda, Osiedle Stary Widzew, Osiedle Stoki, Osiedle Widzew-Wschód, Osiedle Wiskitno, Osiedle Wzniesień Łódzkich, Osiedle Zarzew. Wybory odbyły się 13 października, już teraz możesz poznać wyniki, i sprawdzić, jak rozłożyły się głosy i kto otrzymał mandat. Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 9

Granice tego okręgu to część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów:

  • brzeziński,
  • łódzki wschodni
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Łódź.

Za nami kolejny egzamin z demokracji. Jak nam poszło? Sprawdź wyniki wyborów do Parlamentu z okręgu nr 9. Na poniższej liście sprawdzisz, ile dokładnie głosów dostał każdy z kandydatów na posła.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Bińczycka Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 032
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,45%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: teatrolog

2. Siemiński Henryk Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 034
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: historyk

3. Majewski Eugeniusz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 768
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: technik mechanik

4. Gładysz Ewa Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 945
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Brójce
  • Zawód: inż. rolnictwa

5. Gralewska-Jagiełło Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 874
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeziny
  • Zawód: nauczyciel

6. Zaborowska-Gorzkiewicz Klaudia Czesława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Guzew
  • Zawód: kierownik projektu

7. Piontek Marcin Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

8. Kuleszka Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 595
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pielęgniarka

9. Bednarek Maksymilian Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 785
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

10. Kacprzycki Adam Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 348
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: doradca inwestycyjny

11. Lipski Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 783
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrówka Duża
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

12. Jackiewicz Jerzy Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

13. Oleksiewicz Monika Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 454
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Mąkoszyn
  • Zawód: nauczyciel

14. Matysiak Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 556
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Jeżów
  • Zawód: rolnik

15. Wojciechowski Adam Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 362
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: politolog

16. Mielczarek Witold Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 215
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: oficer sił zbrojnych

17. Kasprzyk-Kostrzewa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 444
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Wiączyń Dolny
  • Zawód: ekonomista

18. Piekielny Piotr Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 397
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: strażnik miejski

19. Jędrasik Krzysztof Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 703
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Gliński Piotr Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 43 626
  • Procent głosów oddanych na listę: 31,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 10,5%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akademicki

2. Rau Zbigniew Włodzimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 6 833
  • Procent głosów oddanych na listę: 5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,64%
  • Miejsce zamieszkania: Grotniki
  • Zawód: prawnik

3. Buda Waldemar Grzegorz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 50 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: prawnik

4. Adamczyk Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 420
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,82%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pedagog

5. Fisiak Włodzimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 092
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

6. Kaczorowska Alicja Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 662
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,12%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lekarz

7. Sasin Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 735
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,38%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeziny
  • Zawód: ekonomista

8. Cieplucha Piotr Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,77%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: wyższy urzędnik administracji rządowej

9. Kobiera Renata Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 845
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Paprotnia
  • Zawód: ekonomista

10. Jakubowski Jacek Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 646
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lekarz

11. Węcław Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 752
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pielęgniarka

12. Anielak Tomasz Lucjan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 771
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: poligraf

13. Łuczyńska Justyna Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 821
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Babichy
  • Zawód: politolog

14. Pietrzak Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: księgowy

15. Lik Krzysztof Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 292
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lekarz

16. Przybył Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: asystent usług pocztowych

17. Lewandowska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 316
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: geodeta

18. Emanuel Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 343
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: technik mechanik

19. Kardas Paulina Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 694
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: asystent usług pocztowych

20. Tomaszewski Włodzimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 6 884
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,66%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pedagog

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Trela Tomasz Dominik ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 40 811
  • Procent głosów oddanych na listę: 48,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,82%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

2. Gill-Piątek Hanna Beata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 422
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,47%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: specjalista do spraw konsultingu

3. Kwiatkowski Michał Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,52%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: dziennikarz

4. Pawłowski Sylwester Stefan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 120
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: historyk

5. Frączak Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 842
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: kierownik projektu

6. Urbańczyk Martyna Natalia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 238
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: kulturoznawca

7. Wieteska Agnieszka Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 472
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

8. Markowska-Kurc Maria Wanda ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 998
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Koluszki
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

9. Rachalewski Michał Cezary ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 374
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: biolog

10. Olejniczak Michał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 716
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: prawnik

11. Melaniuk Patrycja Karolina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 943
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Stróża
  • Zawód: funkcjonariusz służby penitencjarnej

12. Wojciechowski Igor Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Zduńska Wola
  • Zawód: kierownik działu w lokalu gastronomicznym

13. Świderska Beata Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 354
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: nauczyciel wychowania fizycznego

14. Sokołowicz Mariusz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 467
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne

15. Wojech Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 658
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: student

16. Minkiewicz Tomasz Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: administrator systemów komputerowych

17. Kołaciński Jakub Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 307
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: specjalista do spraw stosunków międzynarodowych

18. Pawlik-Nowacka Wioleta Kamila ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 004
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

19. Pędziwiatr Elżbieta Bogumiła ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 388
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: przewodnik turystyczny miejski

20. Bors Piotr Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 531
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: socjolog

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Grabarczyk Tomasz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 13 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 47,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,16%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: politolog

2. Antoniak Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 003
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: maszynista

3. Lipczyk Krzysztof Gniewomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

4. Kamiński Michał Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 686
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: kierowca

5. Lutomski Dawid Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 506
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Andrespol
  • Zawód: statystyk

6. Stangreciak Ryszard Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 193
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

7. Jawornik Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 960
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: specjalista ds. eksportu

8. Słota Tomasz Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lobbysta

9. Mazur Joanna Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 085
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: grafik komputerowy

10. Ziemba Dariusz Zdzisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 790
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: technik ekonomista

11. Domagała Klaudia Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 043
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: księgowa

12. Granisz Patryk Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 240
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

13. Górski Wojciech Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 539
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

14. Korwin-Mikke Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 480
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: architekt

15. Cieślak Anna Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 398
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pedagog

16. Ciupka Bogusław Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 211
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: logistyk

17. Szczesek Marzena Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 111
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Teodorów
  • Zawód: krojczy

18. Modrzejewska Justyna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Eufeminów
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

19. Gacek Aleksandra Kamila ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 324
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Busko-Zdrój
  • Zawód: projektant wnętrz

20. Kicowski Przemysław Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 761
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: inżynier elektryk

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Zimoch Tomasz Franciszek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 47 648
  • Procent głosów oddanych na listę: 32,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,47%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: dziennikarz

2. Piątkowski Krzysztof Mariusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 25 663
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: historyk

3. Śledzińska-Katarasińska Iwona Elżbieta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,15%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: dziennikarz

4. Niemczyk Małgorzata Barbara ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,23%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

5. Gołaszewski Marcin Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 13 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: nauczyciel akademicki

6. Kacprzak Tomasz Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 038
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,97%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: prawnik

7. Kobylińska Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pedagog

8. Gałkiewicz Magdalena Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 718
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,89%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: programista aplikacji

9. Makowski Krzysztof Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 410
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: biotechnolog

10. Hencz Marcin Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 772
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: grafik

11. Chojnacka-Duraj Justyna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 486
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

12. Mamulska Monika Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 668
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,4%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

13. Majchrzak Antonina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 584
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: student

14. Caban-Piaskowska Katarzyna Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 808
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: nauczyciel akademicki

15. Nowak Renata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 621
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Wągry
  • Zawód: urzędnik samorządowy

16. Stępień Radosław Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 686
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: prawnik

17. Karwowski Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 188
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Koluszki
  • Zawód: socjolog

18. Rahnema-Baj Niloufar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 459
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lekarz

19. Krawczyk Maria Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 803
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Tuszyn
  • Zawód: pielęgniarka

20. Bonisławski Ryszard Wiesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 862
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,37%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: filolog

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 24

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • brzeziński,
  • łódzki wschodni
    oraz część obszaru miasta na prawach powiatu Łódź:
  • Osiedle Andrzejów,
  • Osiedle Chojny,
  • Osiedle Chojny - Dąbrowa,
  • Osiedle Dolina Łódki,
  • Osiedle Górniak,
  • Osiedle Mileszki,
  • Osiedle Nowosolna,
  • Osiedle Nr 33,
  • Osiedle Olechów - Janów,
  • Osiedle Piastów - Kurak,
  • Osiedle Rokicie,
  • Osiedle Ruda,
  • Osiedle Stary Widzew,
  • Osiedle Stoki,
  • Osiedle Widzew-Wschód,
  • Osiedle Wiskitno,
  • Osiedle Wzniesień Łódzkich,
  • Osiedle Zarzew.

Sprawdź, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 24. Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, zatwierdzone przez PKW.

Kwiatkowski Krzysztof ✔️

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 79 348
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 38,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: prawnik

Markiewicz Marek Sławomir ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 73 900
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 35,48%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: adwokat

Niewiadomska-Cudak Małgorzata Krystyna ❌

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 55 046
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 26,43%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Partia: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Dowiedz się więcej

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 9 i Senatu, okręg nr 24 - Dziennik Łódzki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3