Piłkarski rozkład jazdy na 9-10 czerwca. Gra IV liga. III liga, klasa okręgowa i klasa A odrabiają zaległości. Gdzie wybrać się na mecz?

Szymon Kozica
Szymon Kozica
Lechia Zielona Góra w środę (9 czerwca) rozegra zaległy mecz z Foto-Higieną Gać. Początek spotkania o godz. 18.00
Lechia Zielona Góra w środę (9 czerwca) rozegra zaległy mecz z Foto-Higieną Gać. Początek spotkania o godz. 18.00 Szymon Kozica
Lubuscy piłkarze kolejny raz wykorzystują środek tygodnia, by nadrobić ligowe zaległości. Lechia Zielona Góra na własnym boisku zmierzy się z Foto-Higieną Gać. Gdzie jeszcze można wybrać się na mecz?

III liga

  • Lechia Zielona Góra - Foto-Higiena Gać (środa, 18.00 - mecz zaległy)

Obejrzyj wideo: Finał lubuskiego Pucharu Polski, Lechia Zielona Góra - Carina Gubin (2:1)

IV liga

  • Spójnia Ośno Lubuskie - Czarni Żagań 1:2
  • Arka Nowa Sól - Stilon Prosupport Gorzów Wlkp. (środa, 18.00)
  • Czarni Browar Witnica - Korona Kożuchów (środa, 18.00)
  • Ilanka Rzepin - Lechia II Zielona Góra (środa, 18.00)
  • Odra Nietków - Dąb Sława - Przybyszów (środa, 18.00)
  • Piast Iłowa - Meprozet Stare Kurowo (środa, 18.00)
  • Pogoń Świebodzin - Stal Sulęcin (środa, 18.00)
  • Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie - Pogoń Skwierzyna (środa, 18.00)
  • ZAP Syrena Zbąszynek - Carina Gubin (środa, 18.00)

Klasa okręgowa, Gorzów

  • Orzeł Międzyrzecz - Toroma Torzym 1:2
  • Błękitni Lubno - Budowlani Murzynowo (środa, 18.00 - mecz zaległy)
  • Toroma Torzym - Lubuszanin Drezdenko (czwartek, 18.00 - mecz zaległy)

Klasa A, grupa I, Gorzów

  • GKP Bogdaniec - Lubniewiczanka Lubniewice (środa, 18.30 - mecz zaległy)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie