PolAndRock Festival 2019 zagrożony? Takie informacje można...

  PolAndRock Festival 2019 zagrożony? Takie informacje można znaleźć w internecie. Ile jest w nich prawdy?

  red.

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  PolAndRock Festival 2019 odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą w dniach 1-3 sierpnia 2019 r.
  1/13

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Mariusz Kapała

  Niektóre prawicowe portale informacyjne sugerują, że organizacja PolAndRock Festiwalu 2019 może być zagrożona. Czytamy też, że nie jest nawet znana data imprezy. To nieprawda. Jurek Owsiak już kilka tygodni temu ogłosił, że festiwal odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019 r. Impreza prawdopodobnie po raz kolejny zostanie zorganizowana w Kostrzynie nad Odrą.
  Informacje o tym, że PolAndRock Festival 2019 może być zagrożony podała portal niezalezna.pl. Czytamy w niej, m. in., że organizatorzy imprezy nie mogą dogadać się z władzami miasta. Portal informuje również, że nie jest znana data imprezy, co jest nieprawdą.

  Wszystkie informacje o PolAndRock Festivalu 2019 (Przystanku Woodstock 2019) w Kostrzynie nad Odrą: PolAndRock festival (Przystanek Woodstock 2019): koncerty, zdjęcia, filmy, informacje

  Sonda

  Czy wybierasz się na PolAndRock Festival 2019?


  Termin PolAndRock Festiwalu 2019


  Przypomnijmy, już kilka tygodni temu Jurek Owsiak ogłosił, że PolAndRock Festival 2019 (dawniej Przystanek Woodstock) odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2019 r. Takiej daty można było się spodziewać, ponieważ najbardziej kolorowa impreza na świecie corocznie odbywa się w weekend na przełomie lipca i sierpnia.

  Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego 25. edycja odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 roku

  Gdzie odbędzie się PolAndRock Festival 2019?


  Po zakończeniu zeszłorocznej edycji imprezy faktycznie sporo zamieszania wzbudził wpis Jurka Owsiaka, w którym sugerował, że organizację PolAndRock Festiwalu mogłoby przejąć miasta. W magistracie byli zaskoczeni tym wpisem. Przedstawiciele urzędu miasta mówili nam wtedy, że wpis Owsiaka to dla nich coś nowego, że nikt z nimi takiej propozycji nie konsultował. Emocje studził nieco burmistrz Andrzej Kunt, który przyznał, że miasto czysto teoretycznie mogłoby zorganizować takie przedsięwzięcie, ale wiązałoby się to z ogromem pracy, wysokimi kosztami i trudnościami logistycznymi. Jurek Owsiak od sierpnia 2018 r. nie wracał już do tematu organizacji PolAndRock Festiwalu przez miasto. Nieoficjalnie w kostrzyńskim magistracie słyszymy, że impreza będzie organizowana w niezmienionej formie.

  Chcesz wiedzieć kto zagra na PolAndRock Festival 2019 (Przystanek Woodstock 2019)? PolAndRock Festiwal 2019 (Woodstock) zespoły, koncerty kto zagra

  PolAndRock Festival 2019 w Kostrzynie nad Odrą?


  Ale czy PolAndRock Festival 2019 na pewno odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą? Takiej pewności nie ma. Na oficjalnej stronie organizatora widnieje co prawda informacja, że tegoroczna edycja imprezy zostanie zorganizowana w Kostrzynie nad Odrą, ale dowiemy się tego dopiero za kilka miesięcy. WOŚP co roku przystępuje do organizacji festiwalu dopiero po zakończeniu styczniowego finału. To wtedy zaczyna się żmudna, papierkowa robota, zbieranie dokumentacji, występowanie o konieczne pozwolenia. Ostatecznie do kostrzyńskiego magistratu wpływa wniosek o zorganizowanie w mieście imprezy masowej.

  Przeczytaj też: Kiedy PolAndRock Festival 2019 (Woodstock): DATA imprezy. Jaki jest TERMIN festiwalu i gdzie się odbędzie

  Kto zagra na PolAndRock Festiwalu 2019?


  Organizatorzy PolAndRock Festivalu co roku dawkują informacje o tej imprezie. Na razie poznaliśmy termin edycji 2019 i pierwszą gwiazdę, którą zobaczymy na Dużej Scenie. Będzie to Ziggy Marley. Artysta otworzy PolAndRock Festival 2019. „W 2012 roku na Przystanku Woodstock zagrał Damian Marley, dwa lat później Ky-Mani Marley, w końcu przyszedł czas na najstarszego i zarazem najsłynniejszego spośród synów Boba Marleya, który, w co trudno uwierzyć, po raz pierwszy wystąpi w Polsce! To najpiękniejszy prezent dla najpiękniejszej publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata!” – czytamy w komunikacie organizatorów imprezy.

  Zobacz też wideo: kąpiele błotne na PolAndRock Festiwalu


  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Mapa PolAndRock 2018

  Mapa 24. PolAndRock Festiwalu (Przystanku Woodstock 2018)

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Pracuj u nas - Seco Warwick zaprasza!

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia

  Rezolutne przedszkolaki o świętach Bożego Narodzenia