5/8
fot. żródło: Fundacja Pałac Bojadła

Dwa krzesła w stylu biedermeier

Lata 1820-30, Europa Zachodnia

Cena wywoławcza: 400 zł
Estymacje: 1,5 - 2 tys. zł

6/8

Lustro

Prawdopodobnie: XIX/XX w., wym. 66x53 cm

Niewykluczone, że wykonane przed XIX w., złocone na gruncie, dekoracja sztukatorska rokokowa, nowa tafla szkła.

Cena wywoławcza: 1000 zł
Estymacje: 2,5 – 3,5 tys. zł

7/8

Mała witrynka

Niemcy/Holandia, XX w., wym. 72 x 67 x 20 cm

elegancki mebelek do ekspozycji drobnych przedmiotów

Cena wywoławcza: 300 zł
Estymacje: 1 000 - 1 500 zł

8/8
Tak wygląda pałac w Bojadłach
fot. Jacek Katos

Tak wygląda pałac w Bojadłach

Kontynuuj przeglądanie galerii
WsteczPrzejdź na i.pl

Polecamy

Biała sobota 2024 w Żaganiu! Warto sprawdzić, czy mamy zdrową wątrobę!

Ponad czterysta osób zatańczy w żarskiej Lunie. Trwa Tan Art

Lubuski, kulturalny rozkład jazdy na weekend i czwarty tydzień maja, ileż się dzieje!

Zobacz również

W Żaganiu odnaleziono stuletni pomnik lotników! Trafił do Muzeum Obozów Jenieckich

W Kłodawie koło Gorzowa trwa wielka majówka. W programie cała masa atrakcji