5/8
Dwa krzesła w stylu biedermeier
Lata 1820-30, Europa Zachodnia
Cena wywoławcza: 400 zł
Estymacje: 1,5 - 2 tys. zł
6/8
Lustro
Prawdopodobnie: XIX/XX w., wym. 66x53 cm
Niewykluczone, że wykonane przed XIX w., złocone na gruncie, dekoracja sztukatorska rokokowa, nowa tafla szkła.
Cena wywoławcza: 1000 zł
Estymacje: 2,5 – 3,5 tys. zł
7/8
Mała witrynka
Niemcy/Holandia, XX w., wym. 72 x 67 x 20 cm
elegancki mebelek do ekspozycji drobnych przedmiotów
Cena wywoławcza: 300 zł
Estymacje: 1 000 - 1 500 zł
8/8
Tak wygląda pałac w Bojadłach