Łatwiejszy dojazd na cmentarz 1 listopada
We Wszystkich Świętych Miejski Zakład Komunikacji uruchomi dodatkowe linie autobusowe, a na linii 0 zwiększy częstotliwość kursowania autobusów.
Zmiana w organizacji ruchu (KLIKNIJ W MAPĘ, ABY POWIĘKSZYĆ):
źródło: KMP Zielona Góra
W środę, 1 listopada w godz. 12.00 – 18.00 przejazd autobusami linii: 0, 10, 30, 44 oraz oznaczonych literą „C” będzie bezpłatny. W okresie wzmożonego ruchu na trasy wyjedzie więcej autobusów, a w godzinach szczytu autobusy będą odjeżdżały spod cmentarza przy ulicy Wrocławskiej nawet co 2 minuty.
Jak będą kursować autobusy MZK w Zielonej Górze 1 listopada (Wszystkich Świętych)?
- Linia nr 0
W godz. ok. 7.00 do ok. 19.00 kursuje co 10 minut, następnie do ok. 20.20 co 20 minut - Linia C1
W godz. ok. 8.10 do ok. 18.00 kursuje co 10 minut na trasie:
ZAWADZKIEGO „ZOŚKI” – Ptasia – Wyszyńskiego – Łużycka – Długa – al. Konstytucji 3 Maja – WROCŁAWSKA - Linia C2
W godz. ok. 8.30 do ok. 18.15 kursuje co 20 minut na trasie:
OS. CZARKOWO – Batorego – Dworcowa – Dworzec Główny – Staszica – Waryńskiego – Lwowska – WROCŁAWSKA - Linia C3
W godz. ok. 8.30 do ok. 18.00 kursuje co 30 minut na trasie:
OS. ŚLĄSKIE – Os. Pomorskie – Szosa Kisielińska – Podgórna – Lwowska – WROCŁAWSKA - Linia C4
W godz. ok. 8.30 do ok. 18.15 kursuje co 20 minut na trasie:
OS. LEŚNE – Wyczółkowskiego – Prosta – Działkowa – Zjednoczenia – Dąbrówki – Długa – al. Konstytucji 3 Maja – WROCŁAWSKA - Linia C5
W godz. ok. 8.45 do ok. 18.20 kursuje co 30 minut na trasie:
JĘDRZYCHÓW – Jędrzychowska – Kożuchowska – Jaskółcza – 1 Maja – Długa – al. Konstytucji 3 Maja – WROCŁAWSKA - Linia C6
W godz. ok. 9.10 do ok. 18.00 kursuje co 30 minut na trasie:
DWORZEC GŁÓWNY – Bohaterów Westerplatte – al. Wojska Polskiego – Wyszyńskiego – Botaniczna – Nowojędrzychowska – JĘDRZYCHÓW - Linia C7
W godz. ok. 8.45 do ok. 18.00 kursuje co 30 minut na trasie:
WROCŁAWSKA – pl. Piłsudskiego – Chrobrego – Dworzec Główny – Staszica – Sulechowska – Trasa Północna – Mechaników – OS. ZDROJOWE – Ruczajowa – Sulechowska – Staszica – Dworzec Główny – Chrobrego – pl. Piłsudskiego – WROCŁAWSKA - Linia C8
W godz. ok. 8.20 do ok. 18.10 kursuje co 20 minut na trasie:
WYCZÓŁKOWSKIEGO – Prosta – Działkowa – Zjednoczenia – Objazdowa – Jana z Kolna – Dworcowa – Dworzec Główny – Staszica – Waryńskiego – Lwowska – WROCŁAWSKA
Kursy autobusów na cmentarz w sobotę i niedzielę, 4 i 5 listopada
Do obsługi linii nr 0 zostaną skierowane autobusy przegubowe.
Rozkłady jazdy dostępne są na stronie internetowej www.mzk.zgora.pl
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?