Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Prezydent Nowej Soli pokazał swój nowy gabinet. Jest inaczej. Nie tak, jak było za prezydenta Wadima Tyszkiewicza. Co się zmieniło?

Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak
Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski w swoim nowym gabinecie.
Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski w swoim nowym gabinecie. Urząd Miejski w Nowej Soli
Znajdź dziesięć różnic w gabinetach obecnego prezydenta Jacka Milewskiego i byłego prezydenta Wadima Tyszkiewicza. A może uda się znaleźć więcej szczegółów.

Prezydent Nowej Soli Jacek Milewski, kiedy przez 17 lat był wiceprezydentem, zajmował niewielki pokój obok gabinetu prezydenta Wadima Tyszkiewicza. Po wygranych 5 stycznia 2020 roku wyborach nie chciał zmieniać tego miejsca. Zwracał na to uwagę m.in. Maciej Jankowski, który rządził miastem od momentu zwycięskich dla Wadima Tyszkiewicza wyborów parlamentarnych do zwycięskich wyborów na prezydenta Nowej Soli dla Jacka Milewskiego.

"Stało się. Po ponad siedemnastu latach zmieniłem swoje miejsce w urzędzie miejskim. Przeniosłem się do pokoju za ścianę" - ogłosił Jacek Milewski przed weekendem.

"Czy się przyzwyczaję do nowego miejsca, czas pokaże. Jednego jestem pewien. Pokój można zmienić, podejścia do pracy nie. Na pewno nie zwalniam tempa" - podkreślił prezydent Nowej Soli.

Nowy gabinet nowego prezydenta Nowej Soli

Gabinet ma taką samą powierzchnię, jak przed 5 stycznia 2020 r., ale zmieniła się jego aranżacja, przede wszystkim są nowe meble w modnym ciemnym kolorze. Dawne miały barwę podobną do olchy i w swoim czasie też był to modny kolor.
Biurko i telewizor są w tym samym miejscu. Zmieniło się miejsce stołu dla współpracowników i gości oraz sam stół wraz z fotelami.
Inaczej wygląda aranżacja okna. Zmieniły się rolety. Pozostały symbole, orzeł, logo Nowej Soli, jest też krzyż.
Co jeszcze się zmieniło? Sprawdź na zdjęciach.

CZYTAJ TEŻ:
Najważniejsze kobiety w powiecie nowosolskim. Zajmują wysokie stanowiska w samorządzieNajważniejsze kobiety w powiecie nowosolskim. Zajmują wysokie stanowiska w samorządzieNajważniejsze kobiety w powiecie nowosolskim. Zajmują wysokie stanowiska w samorządzie

ZOBACZ TEŻ:
Z prezydentem Nowej Soli Jackiem Milewskim rozmawia Eliza Gniewek-Juszczak. 23.01.2020

WYBORY PREZYDENTA W NOWEJ SOLI

DZIEJE SIĘ W MIEŚCIE

od 7 lat
Wideo

echodnia.eu W czerwcu wybory do Parlamentu Europejskiego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska