Winobranie 2018. Uwaga na utrudnienia! Od 5 września w...

  Winobranie 2018. Uwaga na utrudnienia! Od 5 września w Zielonej Górze zamknięte ulice [MAPA, WYKAZ ULIC]

  (red.)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Winobranie 2018. Uwaga na utrudnienia! Od 5 września w Zielonej Górze zamknięte ulice [MAPA, WYKAZ ULIC]

  ©Google Maps/Canva

  Winobranie 2018 trwa w najlepsze! W związku z tym część ulic i placów została wyłączona z ruchu. Od 5 września do 19 września musimy się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Jakie ulice w Zielonej Górze będą zamknięte? Gdzie natężenie ruchu jest największe? Jak ominąć korki? Gdzie zaparkować samochód? Sprawdźcie!
  Winobranie 2018. Uwaga na utrudnienia! Od 5 września w Zielonej Górze zamknięte ulice [MAPA, WYKAZ ULIC]

  ©Google Maps/Canva

  1. Od środy, 5 września do wtorku, 18 września – ulice: Stary Rynek, Pod Filarami, Jana Sobieskiego (od ul. Stary Rynek do ul. Lisowskiego), Kasprowicza oraz Plac Powstańców Wielkopolskich – w związku z przygotowaniem i przeprowadzeniem imprez na scenie winobraniowej, scenie miasteczka winiarskiego i w miasteczku winiarskim.

  Sonda

  Bierzesz udział w Winobraniu 2018?  2. Od środy, 5 września, do środy, 19 września – Plac Bohaterów i parking pod Centrum Biznesu oraz ulice Plac Bohaterów, Kazimierza Wielkiego (od galerii do ulicy Plac Bohaterów) i Alei Niepodległości (od ul. Plac Bohaterów do ul. Bankowej) – w związku z działaniami parku rozrywki.

  3. Od środy, 5 września, do środy, 19 września, – Plac Bohaterów, Aleja Niepodległości (od ulicy Kupieckiej do ulicy Bankowej), dr Pieniężnego (od ul. Kazimierza Wielkiego do końca budynku muzeum), Kupiecka, Żeromskiego, Mickiewicza (od ul. Żeromskiego do ul. Lisowskiego), Stary Rynek, Pod Filarami, Mariackiej, parking przy ul. Ciesielskiej (częściowo) – w związku z organizacją i przeprowadzeniem Jarmarku Winobraniowego.[/b]

  Uwaga! Utrudnienia w Zielonej Górze - zamknięte ulice, natężenie ruchu  4. Od środy, 5 września, do wtorku, 18 września – ulica Kasprowicza (na odcinku od ul. Jedności do Wojska Polskiego) w związku z organizacją imprez masowych na Scenie Winobraniowej na Placu Powstańców Wielkopolskich.

  5. Od soboty, 8 września (od godz. 15:00 do godz. 20:30) – ulice Stanisława Wyspiańskiego, Dzika, Wazów, plac Józefa Piłsudskiego oraz Bolesława Chrobrego – w związku z organizacją XXXIII Nocnego Biegu Bachusa, IV Winobraniowego Marszu Nordic Walking oraz IX Lotto Drużynowego Biegu Winobraniowego o Puchar Gazety Lubuskiej.

  6. W sobotę, 15 września (całą dobę) – ulice Długa (od ulicy 1-go Maja do ulicy Reja, Moniuszki), Aleja Konstytucji 3-go Maja (od ulicy Fabrycznej, Reja do ulicy Wrocławskiej) oraz Wrocławska (od Al. Konstytucji 3-go Maja do ulicy Lwowskiej) – w związku przygotowaniem, formowaniem i przemarszem Korowodu Winobraniowego.

  POLECAMY RÓWNIEŻ PAŃSTWA UWADZE:


  Przepustowość ruchu z ulicy Fabrycznej w ulicę Moniuszki i Reja będzie zapewniona od godz. 0:00 do godz. 11:45 oraz od godz. 18:00 do 24:00. Przepustowość ruchu ulic: Długiej, Wrocławskiej i Alei Konstytucji 3-go Maja (w jednym kierunku od ulicy Długiej w stronę ulicy Wrocławskiej) od godz. 0:00 do godz. 8:00 oraz od godz. 18:00 do godz. 24:00.

  7. Autokary wycieczkowe będą mogły korzystać z parkingu przy Palmiarni (częściowo) oraz parkingu pod Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ulicy Sulechowskiej (przez cały okres Winobrania).

  8. Winobusy będą rozpoczynały kursy z parkingu przy Palmiarni.

  9. Postoje Taxi z Placu Powstańców Wielkopolskich oraz Placu Bohaterów w dniach 5 września – 19 września zostają przeniesione na tymczasowy postój zlokalizowany na parkingu przy Gazowni.

  10. W bezpośrednim sąsiedztwie imprez winobraniowych będą funkcjonowały parkingi samochodowe na placach przy Gazowni, przy Filharmonii Zielonogórskiej, przy ulicach Ciesielskiej (częściowo), Kupieckiej, Drzewnej, Chopina oraz Niepodległości (od Bankowej do Ułańskiej).  WINOBRANIE 2018 /></a><br><br><hr/><center><h2>WINOBRANIE 2018 - zapowiedź wydarzenia </a><script class=

  PROGRAM WINOBRANIA 2018]

  WINOBRANIE 2018 - POLECAMY RÓWNIEŻ:


  Jak dobrze znasz Bachusa? [QUIZ]

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo